GeriFutbol Cam mıyım taş mıyım görecekler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  15
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cam mıyım taş mıyım görecekler

Cam mıyım taş mıyım görecekler
refid:13527465 ilişkili resim dosyası

Uzun süredir sahalardan uzak kalan G.Saray’ın milli stoperi, “Duymak istemediğim tek şey “Cam Adam” lafı. Beni eleştirenlere en güzel cevabı sahada vereceğim. Neill’in gelişi beni etkilemez. İyi olan oynar. Kendime güveniyorum” dedi.

HER sezon sakatlıklarıyla gündeme gelen Galatasaray’ın milli yıldızı Gökhan Zan, iddialı açıklamalar yaptı. Uzun süredir sahalardan uzak kalan ve Hollanda’da tedavisini sürdüren tecrübeli oyuncu, “Döndüğümde beni eleştirenlere en güzel cevabı vereceğim. Cam adam mıyım, taş adam mıyım herkes görecek” diye konuştu.
UEFA Avrupa Ligi’ndeki Panathinaikos maçında omuzu çıkan ve Hollanda’da bıçak altına yatan Gökhan Zan, iki hafta sonra İstanbul’da olacağını belirtti. Lucas Neill transferine bütün Galatasaraylılar gibi kendisinin de çok sevindiğini belirten Gökhan Zan, şunları söyledi:
Ağzım bir kez yandı
· Tamamen hazır olmam 7 haftayı bulacak. Hollanda’da sürekli fizik tedavi görüyorum. Ağzım bir kere yandı ve kendime de çok iyi bakıyorum. Bana, “Cam adam” diyorlar. Bunlara yanıt vermek de bu lafı duymak da istemiyorum. Ne olduğumu döndüğümde herkes görecek. Çok daha güçlü ve istekli bir şekilde sahalarda olacağım.
Rekabet kaliteyi getirir
· Lucas Neill, gücümüze güç katacak. İyi bir transfer. Ancak kimin kulübede oturacağı, kimin oynayacağı belli olmaz. Ben kendime güveniyorum. Neill transferi beni de sevindirdi. Premier Lig tecrübesi olan deneyimi bir isim. Üç kulvarda birden başarıya koşuyoruz. Haliyle kadroda bazen değişiklikler olacaktır. Geniş kadroya sahip olmak büyük takımların özelliğidir. Takımda rekabet ne kadar kaliteli olursa, sahadaki takım da o kadar kaliteli olur.
Futbolu çok özledim
· İkinci planda kaldığımı düşünmüyorum. Döndüğümde yine Galatasaray ve formam için her şeyi yaparım. Sakatlığı tamamen atlattığımda beni yine ilk 11’de görecekler. Futbolu çok özledim. Döndüğümde, kulübümüzün sağlık kurulu tarafından muayene ve kontrollerden geçirileceğim. Belki yine Hollanda’ya dönmem gerekilecek. Ancak, ben bu kez daha sağlıklı olmadan sahaya adım atmayacağım. Sapasağlam bir şekilde Galatasaray formasıyla yine boy göstereceğim.

Neill’in gelişi beni etkilemez

Gökhan, Servet Çetin ile hem saha içi hem saha dışında çok iyi anlaştıklarını söylerken, Neill’ın transferi hakkında şu yorumu yaptı: “Beni fazla etkilemeyecek. Rekabet ve mücadeleyi severim. Bu rekabetten Galatasaray karlı çıkacak.”

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle