GeriFutbol Bursaspor yönetiminden taraftara müjde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bursaspor yönetiminden taraftara müjde

Bursaspor yönetiminden taraftara müjde
refid:21550980 ilişkili resim dosyası

Bursaspor Yönetim Kurulu, maç biletlerindeki fiyat artışına sert tepki göstererek tribünleri büyük oranda boş bırakan taraftarlara müjdeli bir haber verdi.

Bilet fiyatlarında indirim yapan yönetim, taraftarları Gaziantepspor maçında tribünlere davet etti.

Bursaspor Kulübünün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şöyle denildi:  "Takımımızın ayrılmaz bir parçası ve sportif başarımızın temel harcı olduğuna inandığımız taraftarımızın talepleri ve kulübümüzün ekonomik yapısına uygun bir şekilde, bilet fiyatları konusunda yeniden bir düzenleme yapılmıştır. Bu doğrultuda 29 Eylül 2012 tarihinde Atatürk Stadı'nda Gaziantepspor'la oynayacağımız maçın bilet fiyatları; Açık Kale Arkası 10 TL, Kapalı Kale Arkası 20 TL, Maraton Tribünü 30 TL, Kapalı Tribün 75 TL, VIP 2-6.Sıra 150 TL, VIP 1.Sıra 275 TL olarak satışa sunulacaktır. Ayrıca, 2012-2013 sezonu için kombine kart satın alan taraftarlarımızın, bilet fiyatlarındaki yeni düzenlemeden dolayı mağdur olmamaları için Kapalı Kale Arkası Kombine sahiplerine 75 TL, Maraton Tribünü Kombine sahiplerine 110 TL, Kapalı Tribün Kombine sahiplerine 175 TL tutarında Bursastore hediye çekleri verilmesi kararlaştırılmıştır. Hediye çekleri, önümüzdeki günlerde açıklanacak bir tarih aralığında Atatürk Stadı girişindeki Bursastore mağazasından dağıtılacaktır."

Açıklamada, Bursaspor'un oynayacağı her karşılaşmaya mutlak favori olarak çıktığı da belirtilerek, "Ancak iç sahadaki mücadelelerde rakiplerin korkulu rüyası olmayı hedefleyen Bursasporumuzu, bu hedefe yönlendirecek en büyük güç olan taraftarımızın, Gaziantepspor maçıyla birlikte yeniden sahibi olduğu tribünleri dolduracağına olan inancımız tamdır" denildi.

Bilet fiyatları eski ve indirimli haliyle şöyle: VIP A-B TRİBÜN 1. sıra 350 TL (275 TL), VIP A-B TRİBÜN 2-6. Sıra 200 TL (150 TL), KAPALI A-B-C Tribün 110 TL (75 TL), Maraton Tribün 40 TL (30 TL), Kapalı Kale arkası 25 TL (20 TL), Açık Kale arkası 15 TL (10 TL).
Yorumları Göster
Yorumları Gizle