« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilic Beşiktaş'tan kimi istediğini açıkladı

Sezon başında Beşiktaş'tan ayrılıp West Ham'ın başına geçen Slaven Bilic, Gökhan Töre'yi takımında görmeyi çok istediğini ilk kez açıkladı. Bilic, kendisini Beşiktaş'a getiren Önder Özen konusunda ilginç açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz sezon sonunda Beşiktaş'taki görevinden ayrılıp, Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın başına geçen Slaven Bilic, spor dergisi Socrates'in Ekim ayı sayısına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hırvat teknik adam, İngiltere'deki yaşantısından, birçok konu hakkında önemli ifadeler kullanırken, eski oyuncusu Gökhan Töre için bir itirafta bulundu. Hırvat hoca, "Goki efsanedir. İyi bir adam, iyi bir oyuncu" dediği eski öğrencisini sezon başında İngiltere'ye götürmek istediğini itiraf etti.

Bilic röportajındaki ilgili bölüm şöyle:

"GÖKHAN'I ALMAYI SEZON BAŞINDA DENEDİK"
"Gökhan Töre’yi elbette kadroda görmek isterim. Sezon başında da transfer etmeyi denedim de zaten. Ama bu sene uygun değildi. Birçoğunu görmek isterim. Beşiktaş büyük bir kulüp ve kuvvetli bir kadroya sahip. Birçok oyuncusu da West Ham’da oynayabilecek kadar iyi. Ama bazılarının pozisyonlarında çok iyi oyucularımız var, bazılarını maliyetlerinden dolayı transfer etmemiz mümkün değil, bazıları ise İngiltere’nin kuralları sebebiyle burada çalışma izni alamıyor. Ama hepsinin çok iyi oyuncular olduklarını söylemeliyim."

Bilic Beşiktaştan kimi istediğini açıkladı
"ÖNDER ÖZER'E 'BU TAKIMDA KOÇ BENİM' DEMİŞTİM"

Bilic'in takımdan ayrılmasında, Önder Özen'le yaşadığı tartışmanın olduğu iddia edilmişti. Ancak Hırvat teknik adam bu iddiayı reddetti.

Bilic'in, Önder Özen ile ilgili sözleri şöyle:

"Önder Özen’i çok sevdiğimi söylemeliyim. Beni Beşiktaş’a getiren adam. Taktik konuşmak için açık bir insanım, sonuçta bu fikir alışverişleri benim için faydalı oluyor. Beni ikna edebilirsin, sonuçta Tesla ya da Einstein değilim, sadece bildiğim bazı şeyler var. Önder Özen’le yaşadığımız şeye de 'tartışma' diyemem ama farklı görüşlerimiz vardı. (Fanatik)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz