« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'tan borsaya Mario Gomez açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Mario Gomez'in transfer şekli ve yıllık ücreti konusunda KAP'a bir açıklama göndererek, kafalardaki soru işaretlerine son verdi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü, İtalya'nın Fiorentina takımından transfer ettiği Mario Gomez hakkında borsaya bir açıklama daha yaptı...

Alman golcünün transferinin ardından, transfer ücreti konusunda çok farklı iddialar yer almış; bazı medya kuruluşları bu oyuncunun yıllık maliyetinin 7 milyon Euro'yu bulduğunu yazmıştı. Mario Gomez ile ilgili diğer bir soru işareti de 'satın alma mı yoksa kiralama yoluyla mı' alındığı konusu idi...

Beşiktaştan borsaya Mario Gomez açıklaması
Gomez'in İstanbul uçağına binmeden önce çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Beşiktaş, oyuncunun yarın da sağlık kontrolünden geçeceğini açıkladı. Mario Gomez'in bugün saat 14:45'te İstanbul'da olması bekleniyor.

Beşiktaş Kulübü bugün yaptığı açıklamayla iki sorunun da cevabını verdi. Siyah beyazlıların KAP'a gönderdiği açıklama, şöyle:

"Mario Gomez'in şirketimize kiralanması konusunda Fiorentina kulübü ile opsiyonlu olarak anlaşmaya varılmıştır. Mario Gomez'e, 2015-2016 sezonunda 3.500.000 Euro garanti ücreti ödenecektir."

Beşiktaştan borsaya Mario Gomez açıklaması
Uzun süren pazarlıklar sonrasında iki taraf dün gece geç saatlerde anlaşmaya varmış, siyah beyazlı yönetici Erdal Torunoğulları, yıldız golcünün Beşiktaş forması giymiş bu fotoğrafını sosyal medyada paylaşmıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler