« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş Kulübü Kurbanlık Tesisleri!

Beşiktaş'ın Ümraniye'deki Nevzat Demir Tesisleri'nin hemen yanı kurban satış ve kesim yeri olarak belirlendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, sırasıyla Başakşehir, Skenderbeu, G.Birliği ve de en önemlisi F.Bahçe ile oynayacağı derbi öncesi büyük bir tehlikeyle karşı karşıya... Siyah-beyazlı takımın antrenmanlarını yaptığı Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin hemen yanı kurban satış ve kesim yeri olarak belirlendi!

'KIRMIZI BÖLGE' İLAN EDİLDİ
Çekmeköy Belediyesi, İstanbul Trafik Şube Müdürlüğü tarafından yoğun trafik nedeniyle ‘Kırmızı bölge’ ilan edilen, aynı zamanda İSKİ’nin de su toplama havzası olan bu bölgeyi ilk defa kurban satış ve kesim pazarı olarak seçti. Bu durum siyah-beyazlıları Kurban Bayramı’nın sonuna kadar olumsuz anlamda fazlasıyla etkileyecek.

ŞENOL GÜNEŞ BİLMİYOR
Çünkü bölgede hem gürültü hem insan yoğunluğu hem de son derece rahatsız edici olan kurbanlık ve tezek kokusu oluşacak. Üstelik pazarın en hareketli olacağı dönemde de siyah-beyazlılar 27 Eylül’de (Bayramın son günü) oynayacağı kritik F.Bahçe derbisine hazırlanacak.

KURBANLIKLAR YARINDAN İTİBAREN GETİRİLECEK
Tesislerin hemen yanında bulunan pazara kurbanlıklar yarından itibaren getirilmeye başlanacak. Durumdan haberdar olmayan ve futbolcuların çalışma ortamının iyi olmasına belki de her şeyden fazla önem veren teknik direktör Şenol Güneş’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu. (Vatan)


İlişkili Haberler