Babasına çok aşığım oğluna nasıl olmam ki

02 Aralık 2010 - 00:00Son Güncelleme : 01 Aralık 2010 - 17:36

Kaan Tangöze ile evlenen ve iki ay önce de Hakan adını verdiği oğlunu dünyaya getiren Seçkin Piriler, Cosmopolitan dergisinin sorularını yanıtladı.

SEÇKİN PİRİLER VE OĞLU HAKAN

SEÇKİN PİRİLER VE KAAN TANGÖZE BÖYLE EVLENMİŞLERDİ

DUMAN grubunun solisti Kaan Tangöze ile geçtiğimiz mart ayında nikâh masasına oturan Seçkin Piriler, 12 Eylül’de de Hakan adını verdiği bir erkek bebek dünyaya getirmişti. Piriler, Cosmopolitan dergisinin iki aylık oğlu Hakan ve Tangöze’yle evliliği hakkındaki sorularını yanıtladı. Dergi ekibini Yeniköy’deki yalılarında ağırlayan Piriler, röportajında doğum anını ve oğlunu ilk kucağına aldığında neler hissettiğini anlattı: “Doğum önce normal başladı. O sırada Kaan yanımdaydı. Sonra sezaryene döndüğünde onu dışarı aldılar. Zor bir doğum oldu. Ama bebeğimi kucağıma aldığım an tüm zorluklar yok oldu benim için. Çok garip bir duyguydu. Zaten babasına çok aşığım, oğluna nasıl olmam ki? Ona görür görmez vuruldum diyebilirim.”

Evlenmemize neden şaşırdılar

Babasına çok aşığım oğluna nasıl olmam ki
Piriler, evliliklerinin Tangöze’nin hayranları tarafından tepki çektiği iddiasına da şöyle yanıt verdi: “Ben yazıldığı gibi Kaan’ın hiçbir hayranından rahatsız edici bir tepki almadım. Küçük hayranları beni gördüklerinde ‘Seçkin abla’ diyor. Basının bana karşı çok önyargılı yaklaştığını düşünüyorum. Evlenmemize neden bu kadar şaşırdılar anlamadım. Biz zaten ilk günden itibaren ciddi bir ilişki yaşamaya başladık gelip geçici bir şey değildi. Tıpkı diğer insanlar gibi birbirine aşık bir çift olarak evlenmeye karar verdik. Bunun alışılmışın dışında bir durum olduğunu düşünmüyorum.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 10 Yorum }
 • mügee taş 2.12.2010 18:22:24
  neyin hesabını yapıyorsunuz ki? onlar evlenirkende bebeğin varlığını saklamıyolardı ki! ayrıca kaan gibi bi adam niye bebek için evlensin? niyetim grubum diğer elemanlarından Batuhan ında bir çocuğu var ama evli değil. Bayılıyorsunuz yerden yere vurmaya!
 • Birol Aydoğmuş 2.12.2010 18:11:13
  Resimlere baktımda adam silah zoruyla evlenmiş gibi bir hal var:D
 • mukadderat işte 2.12.2010 15:02:37
  ben bir anne olarak şu tırnaklara takıldım benim oğlum 2 yaşında hala tırnaklarım düdük kadar çünkü alt değiştir mama yedir sürekli çocukla uğraşıyorum ve tırnaklar hiç hijyenik olmuyor bebek bakımında..<br>şaşırdım doğrusu bebek bakımı, bebekle poz vermeye benzemiyor...
 • mehmet şahin 2.12.2010 14:55:51
  artık evlilikler cocuk sahibi olmak için yapılıyor, resmiyete dokulsun diye, yok amaç baskaysa daha yakın olmaksa sevdigine zaten oyle düşünen insanın bu evliliği anlamasını beklemem martta evlenip eylülde boşanmaktan iyidir .. allah analı babalı büyütsün maşallah.
 • Pd Pd 2.12.2010 14:55:39
  İnanamıyorum! Ne kadar kötü kalplisiniz! Size ne ne zaman hamile kaldığından?! Demek istediğiniz bebek için evlenmişler vay vay vay! Hayır efendim onlar gayet de aşıklar ve çook da mutlular sizin gibi kötü kalpli insanlara rağmen! İyi dileklerinizi söyleyip geçin ya da böyle ruhsuz laflar etmeyin!
 • seray onur 2.12.2010 14:48:24
  aşık olmayıp napıcaktın.. deniz akkaya ya da tuba ünsalın örneğini yaşamamak için tabi mantıklı sende haklısın
Sayfa Başı
Haberlerehliyet yenileme ücretielektrik kesintisiistanbulbeykozüsküdarpendikkartal