GeriFutbol Avcı dönemi sona erdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  42
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avcı dönemi sona erdi

Avcı dönemi sona erdi
refid:24558307 ilişkili resim dosyası

A Milli Takım'ın aldığı başarısız sonuçlardan sonra TFF Abdullah Avcı ile yolları ayırdı. Fatih Terim'in tekrar milli takımın başına gelmesi bekleniyor. TFF Başkanı Demirören, Fatih Terim'le görüşme isteklerini Ünal Aysal'a iletirken sarı kırmızılı kulüpten görüşme için onay geldi.

YILDIRIM DEMİRÖREN TERİM İÇİN İLK ADIMI ATTI

YILDIRIM DEMİRÖREN'DEN İLK DEĞERLENDİRME

AVCI'NIN İSTİFASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

AVCI'NIN MİLLİ TAKIM KARNESİ

Türkiye Futbol Federasyonu'nun binasında yöneticiler ve Abdullah Avcı arasında yapılan toplantıda anlaşmaya varıldı ve milli takım ile Avcı'nın yolları ayrıldı.

Avcı'nın yerine ise Fatih Terim'in gelmesi bekleniyor. Avcı'nın ayrılmasının resmiyet kzanmasından kısa süre sonra TFF Başkanı Demirören, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı arayarak görüşme isteğini iletti. Sarı kırmızılı kulüp görüşmeye onay verdi.

Hürriyet'in geçtiğimiz günlerde duyurduğu gibi, Göksel Gümüşdağ ile Terim Florya Metin Oktay Tesislerinde bir araya gelmişti. Bu gelişmenin ardından Gaziantepspor maçı sonrasında da Terim "Beni 40 yıldır tanıyan tanır, bilen bilir. Bir takımın başında teknik direktörü varken, asla ve asla transfer görüşmesi yapmam" demişti. Bu gelişmenin ardından Terim'in Milli Takım'ın başına gelmesi için bir pürüz de kalmadı.

FLORYA'DA İLGİNÇ BULUŞMA

BU SEZON İKİ TAKIM SEZON BİTİNCE MİLLİ TAKIM

ABDULLAH AVCI İSTİFA ETTİAVCI: AYRILMANIN EN DOĞRU KARAR OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM
Milli Takımlar Teknik Sorumlusu ve A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ayrılık kararını açıklarken "En doğru kararın ayrılmak olduğunu düşündüm" dedi. 17 Kasım 2011'de başladığı görevlerinde 21 ay boyunca gururla ve onurla hizmet ettiğini belirten Avcı, "Futbolun içinde kazanmak da kaybetmek de olduğu gibi birlikte çalışmak da ayrılmak da var. Ben de ayrılmanın en doğru karar olduğunu düşündüm ve bu görüşümü Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ile paylaştım. Başta şahsı olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim" dedi.


TFF'DEN AVCI'YA TEŞEKKÜR MESAJI
Türkiye Futbol Federasyonu, Milli Takımlar Teknik Sorumluluğu ve A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü görevlerinden ayrılan Abdullah Avcı'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. TFF'nin internet sitesinde yayınlanan teşekkür mesajında, şu ifadelere yer verildi: "Milli Takımlar Teknik Sorumlusu ve A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yapılan karşılıklı görüşmeler ve varılan anlaşma sonucunda milli takımlardaki görevlerinden ayrılmıştır. Sayın Abdullah Avcı'ya görevde bulunduğu süre içindeki hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz."Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle