« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arena'da pankartlı mesaj

Galatasaray taraftarları Akhisar Belediyespor maçında Hz. Muhammed'e hakaret içeren film ve karikatürlere pankartla tepki gösterdi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Hz. Muhammed'e hakaret içeren ABD'deki film ve Fransa'daki karikatür krizlerine göndermede bulunan dev bir pankartı maç öncesi tribünde açtılar.

Pegasus tribününe asılan pankartta, “Ey Yüce Peygamber! Senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Cezasız kalmaz elbet o filmler, karikatürler...” ifadeleri yer aldı.

İşte o pankart;

Arenada pankartlı mesaj

STADI TERK ETMEDİLER

Galatasaray'ın, Akhisar Belediyespor'u 3-0 mağlup ettiği maçın ardından bin kadar taraftar stadı terk etmedi

Rahat bir galibiyet alan sarı kırmızılı futbolcular ve teknik heyet maçın bitiş düdüğüyle birlikte alkışlar arasında soyunma odasının yolunu tuttular.

 

Maçın bitimiyle taraftarların stadı terketmesi beklenirken, kale arkasındaki Ultraslan Grubu'ndan bin kadar taraftar TT Arena'dan ayrılmadı. Arena'dan ayrılmayan gruba rağmen stadyum ışıkları söndürülmeye başlanınca taraftarlar tezahürata başladı.

 

Kısa süren bu tezahüratın ardından ışıklar yeniden yakıldı ve soyunma odasından futbolcular çıkarak yeniden tribünleri selamladı. Futbolcuların bu hareketine alkışlarla karşılık veren taraftarlar daha sonra olaysız bir şekilde stadyumdan ayrıldı.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler