« Hürriyet.com.tr
MENÜ

40 milyon Euro'yu gözden çıkardılar

Yıldız futbolcu transferlerine son vermeye niyetli görünmeyen Galatasaray'ın, Lazio'nun 3 başarılı ismi Hernanes, Ledesma ve Zarate için toplam 40 milyon Euro'yu gözden çıkardığı öne sürüldü.

ESMA ÇAKIR - ROMA / DHA
SON GÜNCELLEME
Corriere della Sera gazetesinin haberine göre Galatasaray, Roma takımlarından Lazio'nun yıldız oyuncularını renklerine katmakta ısrarlı.

İzmir'deki özel maçın ardından mavi-beyazlı takımın yöneticileriyle sıkı bir pazarlığa oturan Galatasaray'ın, sadece 27 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu Anderson Hernanes için 25 milyon Euro bir teklif sunduğu iddia edildi. 

LEDESMA GALATASARAY'I İSTEMEDİ

FC Barcelona ve AC Milan'ın da peşinde koştuğu Brezilyalı futbolcunun menajeri Joseph Lee'nin gelecek hafta Roma'ya gelerek, Lazio yöneticileriyle görüşeceği belirtildi. Sarı-kırmızılıların 25 milyon Euro'nun yanı sıra, 29 yaşındaki Arjantinli orta saha oyuncusu Cristian Ledesma ve Lazio'nun 10 numarası Mauro Zarate için de toplam 15 milyon Euro ödemeye hazır olduğu bildirildi. Bu durum karşısında Başkan Lotito'nun tereddüt etmeden 3 futbolcunun satışını gerçekleştireceği, Ledesma'nın ise şu an bu teklife sıcak bakmadığı öne sürüldü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler