« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"4 kişiyle görüştük, biriyle anlaşacağız"

Denizlispor Kulübü Başkanı Süleyman Urkay, "Engin İpekoğlu dışında dört teknik adamla daha görüştük. Yönetim, daha tercihini yapmadı. Birini seçeceğiz" dedi.

OSMAN NURİ BOYACI - DENİZLİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Denizlispor'un gündeminde Engin İpekoğlu'nun dışında Uğur Tütüneker, Timuçin Bayazıt ve Kadir Akbulut'un da bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan yönetimle eski Başkan Yurdal Duman arasında görev teslimi tartışması da ilginç bir boyut kazandı. Geçen hafta cuma günü yapılacağı bildirilen devir-teslimin Yurdal Duman'ın şehir dışında olması yüzünden gerçekleşmediği öne sürüldü. Yurdal Duman'dan ise tam tersi bir açıklama geldi. Karar defterini yeni yöneticilerden Taner Atilla'ya verdiğini belirten Yurdal Duman, "Şehir dışına tatil gittiğim iddiaları tamamen asılsızdır. Karar defterini cuma günü Taner Atilla'ya teslim ettim" dedi.

Bu arada yeni yönetimin tekrar anlaşmak istediği Eser Yağmur'a Kayseri Erciyesspor ve Tavşanlı Linyitspor talip oldu. Süleyman Urkay'ın başkan seçilmeden önce prensipte anlaştığını söylediği Bülent Ertuğrul ise Elazığspor'la anlaştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz