« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 bomba hazırlığı

Fenerbahçe transfer dönemindeki sessiz bekleyişini sürdürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yönetimin transferde 3 bomba hazırlığı içinde olduğu öğrenilirken, başkan Aziz Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde bu 3 yıldızın ismini açıklaması bekleniyor. Öncelikle teknik direktör sorununu çözmeye çalışan yönetim, Arthur Zico’nun avukatları ile bir türlü masaya oturamadı. Ülkesinde tatil yapan Zico’nun geçen yıl kazandığı paraya zam yapması üzerine sözleşme aşamasında sıkıntı yaşayan yönetimin birkaç gün içinde bu konuyu çözümleyeceği öğrenildi. Zico için yapılacak olan son zirveden sonuç çıkmaması durumunda yeni teknik direktör arayışına girilecek. Eğer Zico devam ederse, transfer çalışmaları hızlanacak.

Dudu da listede

Öncelikle Kezman problemi masaya yatırılacak. Sırp yıldızı gözden çıkaran yönetim, bu oyuncuya gelen teklifleri kendisine bildirecek. Karşılıklı olarak Kezman ile yolların ayrılması halinde üç yabancı transfer etme hakkı ortaya çıkacak. Bir santrfor, bir orta saha bir de kaleci alınması gündemde. Serdar Kulbilge’nin ayrılmak istemesi ile birlikte yabancı kaleci arayışına giren sarı lacivertliler, Dudu’nun da ismini listeye aldı. Dudu’nun yanı sıra eski kaleci Recep Biler de yönetimin görüşme halinde olduğu isimler arasında.

En cazibi F.Bahçe

Yabancı santfror isimleri arasında en güçlü adaylar Kanoute ile Wagner Love. Sevilla’da ayrılmak isteyen Kanoute’ye en cazip teklifi Fenerbahçe sunuyor. Buna karşılık CSKA Moskova’da oynayan Brezilyalı Love’un da Türkiye’de oynamak istediği ve başta Alex olmak üzere, teknik direktör Zico’ya da haber gönderdiği ileri sürüldü. Başkan Aziz Yıldırım’ın bu konuda teknik direktör sorununun çözümünün uzaması nedeniyle sessiz kaldığı ve önümüzdeki günlerde 3 bombayı açıklayacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler