GeriSpor Yeni ürünler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni ürünler

Honda GPS aletinde yenilik

Honda, GPS aletine iki yeni fonksiyon daha ekledi. Aletler Japonya’daki InterNavi Premium Club ile bağlantı kurarak, otomobilin o an bulunduğu bölge için güncel hava durumunu veriyorlar. "Social Networking servisi ise sürücülere restoranları ve otellerin yerlerini söylüyor. Sistem şimdilik sadece Japonya’da kullanılıyor.

Toshiba’dan özel kask

Astronot başlığı görünümündeki Giant Bubble kaskı, TV izleyen ya da video oynayan kullanıcı için 360 derecelik görüş açısı sunuyor.

Bilgi için: "//www.japundit.com" www.japundit.com

Büyüyen ayakkabı

Inchworm firması tarafından üretilen (körüklü) ayakkabılar tek tuşla yarım numara büyüyor. Yarım numara daha büyütmek istediğinizde tekrar tuşa basıyorsunuz.

Bilgi için: "//cgi.ebay.de" //cgi.ebay.de

Bilgisayara kağıt tutacağı

Kağıtsız büro hayali bilgisayarların iyice yaygınlaşmasından sonra da gerçek olmadı. İLEVL firması şimdi bilgisayar ekranının yanına iliştirilebilen bir kağıt tutacağı üretti. Ancak tutacak normalde uzaktan kumanda için düşünülmüş olan mıknatıslarca tutulduğu için sadece iMac ekranlarıyla uyumlu.

Bilgi için: "//www. ilevl.com" www.ilevl.com

Buzdolabında ışıklı notlar

Buzdolabının üzeri neredeyse tümüyle küçük not kağıtlarıyla kaplandığında neyin daha önemli olduğu da unutuluyor. LumiPad firmasının bu minik mıknatısı bu soruna çözüm getirdi. Minik not mıknatısı, harekete duyarlı sensörleri sayesinde, dolabın yanından geçildiğinde sinyal lambası gibi yanıp sönüyor. Mıknatıs üç farklı renkte özel kalemle birlikte satılıyor. Fiyatı 40 Dolar.

Bilgi için: "//www.theglowcompany.co.uk" www.theglowcompany.co.uk

Renkli partiler için

LED’li içecek soğutucusu, isteğe göre bir renk şovu sunuyor ya da tek renkte ışık veriyor. Alet tek şarjla sekiz saat çalışıyor. Mood Light soğutucusu alüminyum ve yarı saydam plastikten üretilmiş. Tahmin edeceğiniz gibi suya dayanıklı.

Bilgi için: "//www.singulier.com" www.singulier.com

Mini seyahat ütüsü

Her çantaya girecek büyüklükte olan mini seyahat ütüsü, 9,5x 6,4 x 7,6 boyutlarında. Bu kadar küçük olmasına rağmen 180 dereceye kadar kızıyor. Fiyatı: 15 Dolar.

Bilgi için: "//www.shopgetorganized.com" www.shopgetorganized.com

USB bağlantılı mangal

USB bağlantılı mangal fazladan USB girişi bulunanlar için düşünülmüş olsa gerek Fakat iGrill olarak adlandırılan aletin başka marifetleri de var. Web bazlı arayüzü sayesinde mangal yaparken, yemek tarifleri indirmek ve mangalı uzaktan kumanda etmek mümkün.

Bilgi için: "//www.gadgets-weblog" www.gadgets-weblog

Suya dayanıklı kitaplar

DuraBooks, firması tarafından üretilen özel kağıtlar, kitapları suya dayanıklı kılıyor. Yani kitap suyun içine bile düşse "şişmiyor". Sentetik kağıt eritilip yeniden değerlendirilebiliyor. Ve firmanın açıklamasına göre zehirli değilmiş.

Bilgi için: "//www.durabooks.com" www.durabooks.com

Sevimli ekran silecekleri

Vakumlu askıyla ekrana tutturulan hamarat sileceklerin ipinden çektiğiniz zaman bilgisayar veya televizyon ekranını karınlarıyla temizliyorlar. Temizliğin iyi sonuç vermesi için ekranın düz olması gerekiyor. Balık, örümcek ve tırtıl biçimindeki sileceklerin fiyatı: 7 Dolar.

Bilgi için: "//www.perpetualkid.com" www.perpetualkid.com

Kilonuz hakkında ayrıntılı bilgiler

Tanita BC-500-SV beden ağırlıkları ve yağları hakkında ayrıntılı bilgiler isteyenler için geliştirilmiş bir baskül. USB bağlantılı baskül bilgisayara bağlandığında, beden ağırlığının ve beden yağlarının gelişimini kaydederek bilgilendirici bir tablo hazırlıyor. Baskül dört kişinin verilerini otuz gün boyu kaydederek, Windows PC üzerinde grafiklerle göstermekte.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle