GeriFutbol Türkiye liglerinde haftanın sonuçları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Türkiye liglerinde haftanın sonuçları

Futbol liglerine haftanın maçlarıyla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

TFF 1. Lig

Konyaspor-Akhisar Belediyespor............................( 0 - 0 )
Denizlispor-Giresunspor...................................( 6 - 1 )
Kasımpaşa-Elazığspor......................................( 0 - 1 )
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Adanaspor.........................( 1 - 1 )
Kartalspor-Boluspor.......................................( 1 - 1 )
Çaykur Rizespor-Sakaryaspor...............................( 1 - 0 )

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup

Yeni Malatyaspor-Konya Torku Şekerspor....................( 2 - 1 )
Altay-Ofspor..............................................( 2 - 3 )
Kocaelispor-Pendikspor....................................( 1 - 1 )
İskenderun Demir Çelikspor-BUGSAŞ Spor....................( 2 - 2 )
Çorumspor-Bozüyükspor.....................................( 0 - 1 )
Şanlıurfaspor-Turgutluspor................................( 1 - 0 )
Diyarbakırspor-Gaziosmanpaşaspor..........................( 2 - 1 )
Balıkesirspor-Tokatspor...................................( 3 - 0 )

Kırmızı Grup

Beypazarı Şekerspor-Adıyamanspor..........................( 0 - 2 )
Fethiyespor-Körfez Futbol Kulübü..........................( 2 - 0 )
1461 Trabzon-Altınordu....................................( 3 - 2 )
Kırklarelispor-Bandırmaspor...............................( 0 - 0 )
Ünyespor-Eyüpspor.........................................( 0 - 0 )
Sarıyer-Adana Demirspor...................................( 1 - 0 )
Denizli Belediyespor-Çankırıspor..........................( 0 - 1 )

Spor Toto 3. Lig 1. Grup

Manavgat Evrensekispor-Akçaabat...........................( 6 - 1 )
MKE Kırıkkalespor-Kırıkhanspor............................( 2 - 3 )
Gümüşhanespor-Ümraniyespor................................( 0 - 0 )
Beşikdüzüspor-Gebzespor...................................( 0 - 1 )
Belediye Vanspor-Lüleburgazspor...........................( 2 - 1 )
İnegölspor-Kastamonuspor..................................( 5 - 1 )
Keçiören Sportif-Elazığ Belediyespor......................( 2 - 1 )

2. Grup

Gölcükspor-Yalıspor.......................................( 0 - 1 )
Arsinspor-Kahramanmaraşspor...............................( 1 - 0 )
İstanbulspor-Kilimli Belediyespor.........................( 1 - 1 )
Kepez Belediyespor-Belediye Bingölspor....................( 1 - 2 )
OYAK Renaultspor-Keçiörengücü.............................( 2 - 3 )
Erganispor-Orhangazispor..................................( 0 - 5 )
Karsspor-Batman Petrolspor................................( 1 - 1 )

3. Grup

Hatayspor-Beylerbeyi......................................( 2 - 2 )
Pazarspor-Tekirova Belediyespor...........................( 1 - 0 )
Aydınspor 1923-Ankara Demirspor...........................( 1 - 2 )
Çarşambaspor-Dardanelspor.................................( 0 - 2 )
Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu........( 1 - 0 )
Siirtspor-Bursa Nilüferspor...............................( 0 - 3 )
Afyonkarahisarspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor......( 2 - 2 )
Darıca Gençlerbirliği-Sancaktepe Belediyespor.............( 2 - 0 )
Yimpaş Yozgatspor-Araklıspor..............................( 4 - 0 )

False