Mazlum Şarkaya
Taraftar Yazarı

Mazlum Şarkaya

80-81 sezonu son haftası şampiyonluk maçında, son dakika golünden sonra henüz iki yaşındayken babasının kucağında gol sevinci ile tribününde kaybolduğu kulüp Göztepe’ymiş Mazlum Şarkaya’nın. O günden sonra yaşamın her anında, planların programların odağında hep Göztepe olmuş. Klübüne bağlılığını Necati Cumalı’dan alıntı yaparak anlatıyor; “ ‘’Neydi konumuz? Niçin Göztepe? Niçin oğlun, kardeşin, sevgilin, annen gibi bir soru bu… Karşılığını açıklamasını ararken bana böyle geliyor.” Şarkaya Taraftarından’da Göztepe’yi tenmsil ediyor.
Daha Fazlası
Tüm Yazıları

Karanlıktan aydınlığa...

Geçen hafta Beşiktaş deplasmanı öncesi Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman’ın Demba ba hakkında yaptığı açıklamalar ile başlayan ve maç sonunda bir takım yorumcuların devam ettirdiği içinde iyi niyet barındırmayan algılar camiamız üzerinde alınan farklı mağlubiyetten daha büyük bir hasar oluşturmuştu. Hem yönetsel hem teknik açıdan iyi yürütemediğimizi bu süreçten bir takım dersler çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum.

Devamını oku

Göçek ile 1 Nisan şakası...

Bahar’ın habercisi Nisan ayının ilk günü, hava güneşli, tribünler dolu, zemin futbol oynamaya müsait, iki takım karşılaşmadan önce el ele tribünleri selamlıyor. Yani, bir futbol karşılaşması için oluşabilecek en güzel ortam Doğanlar stadında mevcut. Tek şey eksik; bu güzelliklere adilane yönetimiyle değer katma niyeti olan, iyi niyetli , idare eden değil yönetebilen, oyuncuların tepkisine göre değil gördüğüne inandığına göre düdük çalacak bir hakem...

Devamını oku