Son dakika | Ricardo Quaresma'nın yeni takımı Altay oldu

Son dakika | Ricardo Quaresmanın yeni takımı Altay oldu

Son olarak Kasımpaşa forması giyen Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma, TFF 1. Lig ekibi Altay ile anlaşmaya vardı.<div style="margin: 0 auto; max-width: 100%; min-width: 300px;"><div style="position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden;"><iframe style="width: 300px; min-width: 100%; position: absolute; top: 0; left: 0; height: 100%; overflow: hidden;" src="https://embed.dugout.com/v2/?p=eyJrZXkiOiJxS0FYNW1vbyIsInAiOiJzcG9yYXJlbmEiLCJwbCI6IiJ9" width="100%" height="400" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="allowfullscreen" data-mce-fragment="1"></iframe></div></div>

Haberin Devamı

Spor Arena Özel | Süper Lig'de son olarak Kasımpaşa forması giyen Ricardo Quaresma, TFF 1. Lig ekibi Altay ile anlaşmaya vardı.

Altay Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok'la İzmir'de görüşen Portekizli yıldız, teklifi kabul etti.Hilmi Bozok, bugün yaptığı açıklamada "Ricardo Quaresma transferinin 1-2 gün içinde netlik kazanacağını düşünüyorum. Oyuncu İzmir'i sevdi, görüşmeler de olumlu geçti. Ben bu transferin yüzde 85 olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı. 

Haftalık net Canlı iddaa kaybına %10'a varan iade Misli.com'da, hemen katıl!

Haberle ilgili daha fazlası: