Şenol Güneş İstanbul'a Beşiktaş için mi geldi? İşte o ziyaret...

Güncelleme Tarihi:

Şenol Güneş İstanbula Beşiktaş için mi geldi İşte o ziyaret...
Oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2022 10:51

Adı yeniden Beşiktaş ile anılan Şenol Güneş, Türkiye İhracatçılar Meclisi'ne yaptığı ziyarette ortaya çıktı.

Haberin Devamı

Beşiktaş 'ın son iki maçta 5 puan kaybı yaşamasının ardından özellikle sosyal medyada sürekli trend topic olan Şenol Güneş, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe'yi ziyaret etti. Güneş, kendisi gibi Trabzonlu olan ve geçen Haziran ayında TİM Başkanı seçilen Gültepe'ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Atatürk'ün talimatıyla kuruldu

Halihazırda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı olan Mehmet Büyükekşi de bir dönem TİM Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla 1937 yılında kurulan TİM, 27 sektör, 61 İhracatçı Birliği ile 100 bini aşkın ihracatçıyı temsil eden dev bir birlik.

Şenol Güneş İstanbula Beşiktaş için mi geldi İşte o ziyaret...

Haberin Devamı

Milli takımdan sonra takım almadı

Güneş'in Gültepe'yi ziyaretine dair herhangi bir basın bilgilendirilmesi yapılmadı. Son günlerde adı yeniden Beşiktaş ile anılan Güneş, 2021'de A Milli Takım 'ı bıraktığından beri takım çalıştırmıyor. Güneş, Beşiktaş ile 2015/16 ve 2016/17 sezonunda Süper Lig şampiyonluğu yaşarken, 2002'de Dünya üçüncüsü yaptığı A Milli Takım'ı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na taşıdı. Ancak turnuvadan puansız dönünce eleştiriler artmış ve görevinden bir süre sonra ayrılmıştı. (Ajansspor)2

BAKMADAN GEÇME!