Real Madrid'in şampiyonluk kutlamasında Arda Güler tezahüratları!

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Mayıs 12, 2024 14:27

İspanya La Liga'da şampiyonluğa ulaşan Real Madrid, kupayla birlikte şehirde şampiyonluk turu attı.

Haberin Devamı

İspanya La Liga’da bitime 4 hafta kala 36. şampiyonluğunu elde eden Real Madrid, zaferini taraftarıyla paylaştı. Teknik Direktör Carlo Ancelotti’nin öğrencileri, antrenman tesislerinde kupa teslim töreninin ardından, Madrid kentinde şampiyonluk turu attı.

Gerçekleşen organizasyona Real Madrid Kulüp Başkanı Florentino Perez de katıldı. Kafilenin ilk durağı Real Casa de Correos'ta Madrid Özerk Hükümet Başkanı İsabel Diaz Ayuso oldu. Kaptan Nacho, 36. şampiyonluk yazılı forma takdim ederken, Başkan Ayuso da tebriklerini iletti. Eflatun-beyazlı futbolcular Puerta del Sol meydanını dolduran taraftarlarla şampiyonluğu doyasıya yaşadı. Başkan Perez ve Teknik Direktör Ancelotti, balkonda birer konuşma gerçekleştirirken, şarkılar söyleyen taraftarlara futbolcular da eşlik etti.

Haberin Devamı

Real Madridin şampiyonluk kutlamasında Arda Güler tezahüratlarıReal Madrid taraftarı, şampiyonluk sevinci sırasında milli futbolcu Arda Güler’e de yoğun ilgi gösterdi.

TAKIM FOTOĞRAFINDA DİKKAT ÇEKEN DETAY: PEREZ VE ARDA...

Real Madrid, şehir turuna başlamadan önce Valdebebas'ta toplandı ve kupa ile takım pozu verildi. Kupanın yanında kaptan Nacho, başkan Florentino Perez ve Arda Güler'in olması dikkat çekti.

Arda Güler ayrıca Madrid Hükümet Binası'ndaki anı defterini de imzaladı.

Real Madridin şampiyonluk kutlamasında Arda Güler tezahüratları

RÜDIGER'DEN ARDA GÜLER TEZAHÜRATLARI

Real Casa de Correos'un balkonunda meydanda toplanan taraftarları selamlayan Real Madrid'de Rüdiger, Arda Güler tezahüratları yaptı.

Taraftarlara 'Arda Güler de burada, Türk elması... Arda, Arda, Arda...' diyen Rüdiger'in bu anları sosyal medyada çokça paylaşıldı.

Real Madridin şampiyonluk kutlamasında Arda Güler tezahüratları

ÜSTÜ AÇIK OTOBÜSLE CIBELES MEYDANI'NA GEÇTİLER

Haberin Devamı

Hükümet Binası'ndaki törenin ardından üstü açık otobüsle Cibeles Meydanı'na geçen futbolcular, şampiyonluğu on binlerce taraftarla birlikte kutladı.

Arda Güler, otobüs üzerinde İspanyolca verdiği demeçte; "Çok mutluyuz. Real Madrid çok başka bir şey." dedi.

Real Madridin şampiyonluk kutlamasında Arda Güler tezahüratları

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!