FOOTBALL MANAGER 2021, 24 Kasım’da Oyuncularla Buluşuyor

FOOTBALL MANAGER 2021, 24 Kasım’da Oyuncularla Buluşuyor

Yeni sezon, yeni renkler. Futbol hayranlarının merakla beklediği Football Manager 2021 nihayet çıkış yapıyor. Oyun 24 Kasım’da Epic Games Store ve Steam üzerinden yayınlanacak.

Haberin Devamı

Bu yıl FM serisi oldukça fazla platformda yayınlanacak. 2007’den sonra ilk kez Xbox da bile görebileceğiz.

FM21 menajerlerin rolüne daha da odaklanıyor ve menajerlerin kişiliklerini ve yeteneklerini geliştirmeleri için daha da fazla sayıda araç ekliyor. Yeni özellikler ve geliştirmeler otantik bir futbol deneyimi sunarken, yeni derinlik ve drama özellikleri de ekliyor. Bu yeni özellikleri ve lisans güncellemelerini Ekim ayının başından itibaren Football Manager sosyal medya kanalları ve Football Manager web sitesi üzerinden açıklayacağız.

Sports Interactive’in stüdyo yönetmeni Miles Jacobson: “Football Manager 2021 stüdyomuz için tarihi bir oyun. FM’i ilk kez hiç olmadığı kadar çok platforma getiriyoruz ve daha fazla sayıda oyuncuya favori takımlarının başına geçme şansı veriyoruz – ister PC’lerinde, ister koltuklarının rahatlığında veya telefonlarında ya da tabletlerinde.”

Football Manager on yılı aşkın süredir ilk defa Xbox’a dönüyor. Yıl sonundan önce çıkacak olan Football Manager 2021 Xbox Edition oyunun popüler Touch serisi baz alınarak özel olarak hazırlanmış bir versiyonu ve Xbox kontrolcüleriyle en iyi performansı vermesi için tasarlanmış durumda.

Haberin Devamı

FM21 Xbox, Xbox Store üzerinden sunulacak ve bir Play Anywhere dijital oyunu olacak, yani oyuncular kayıtlarını Xbox konsolları ve Windows 10 PC’leri arasında kullanabilecekler. Oyun hem Xbox One, hem de yeni nesil Xbox konsolları – Xbox Series S ve Xbox Series X – için çıkacak ve oyunu tek bir kez alarak tüm Xbox ekosisteminde oynayabileceksiniz.

Oyunun tüm özellikleri ve işlev bilgileri Kasım ayının başından itibaren FM sosyal medya kanallarından paylaşılacak.

Haberle ilgili daha fazlası: