GeriFutbol Elneny'den Mesut Özil açıklaması: Fenerbahçe marşları söyleyerek beni kızdırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elneny'den Mesut Özil açıklaması: Fenerbahçe marşları söyleyerek beni kızdırıyor

Elneny'den Mesut Özil açıklaması: Fenerbahçe marşları söyleyerek beni kızdırıyor

Beşiktaş'te bu sezon kiralık olarak forma giyen ve Sergen Yalçın'ın gelişi ile performansı yükselişe geçen Mohamed Elneny, beIN Sports'a çok özel açıklamalarda bulundu. Arsenal'de birlikte forma giydiği Mesut Özil ile ilgili de açıklamalarda bulunan Mısırlı yıldız futbolcu, "Mesut Özil, Fenerbahçe'yi çok seviyor. Sürekli bahsediyor. Fenerbahçe'ye gelebilir gibi geliyor bana. Fenerbahçe marşları söyleyerek beni kızdırıyor." ifadelerini kullandı.

"MESUT ÖZİL ÇOK ETKİLİ OLDU"
"Burayı neden tercih ettim? Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Farklı ülkelerden de teklif vardı. Benim bu kararı vermemde en büyük etken Mesut Özil ile görüşmem oldu. Onunla çok yakınız, ağabey-kardeş gibiyiz. Ona sordum ve o da Beşiktaş'ın çok büyük bir kulüp olduğunu, dünyanın her yerinde birçok taraftarı olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın geçen sezon şampiyon olamadığını ve benim için şampiyonluk adına güzel bir mücadele olacağını söyledi. Buraya geldim ve mutluyum."

"BURADA BÜYÜK FARK YOK"
"Lig çok zorlu, çok büyük oyuncular var. Birçok takım şampiyonluk yarışının içinde. Bazı ligler vardır, diğer takımlarla büyük takımlar arasında fark çoktur. Diğer takımların hiç şansı olmaz. Ancak burada büyük bir fark yok."

"GERÇEKTEN İYİ BİR LİG"
"Bana bir oyuncu "Türkiye Ligi'ne gelmeli miyim?" diye sorsa benim fikrim kesinlikle olumlu olur. Gerçekten iyi bir lig. Biri fikrimi sorarsa mutlaka olumlu görüş bildiririm."

BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTER Mİ?
"Elbete, Beşiktaş'ta mutluyum. Burada olmaktan her zaman mutluluk duydum. Beşiktaş Ailesi'nin bir parçası olduğum için çok muluyum. Kulüp isterse, burada kalmam yönünde bir inisiyatif kullanılırsa tabii ki kalmak isterim. Her maç kazanmak isteyen bir takımın parçasıyım ve büyük oyuncularla oynuyorum. Koşullar elverişli olursa daha uzun süre kalmak isterim."

"BEŞİKTAŞ'TA KALACAK MI?"
"Bunu gerçekten bilmiyorum, futbolda işler çok hızlı bir şekilde değişebiliyor. Burada bakmamız gereken kulüp bunu istiyor mu? Ben burada olmaktan mutluluk duyduğunmu her zaman söyledim."

"AVCI ÇOK İYİ BİR TEKNİK ADAM"
"Abdullah Avcı çok iyi bir teknik adam. Burada bulunduğu süre içerisinde elinden gelenin en iyisini yaptı. İşlerin neden kötü gittiğini açıklamak biraz zor. Bazı maçlarda istenen sonuçlar alınamadı. Kulüp de çok büyük bir kulüp ve her zaman kazanmak isteyen bir kulüp olduğu için değişikliğe gidildi. Sergen Hoca da kesinlikle çok iyi bir teknik direktör. Bizden daha agresif daha baskılı oynamamızı istiyor."

"SERGEN HOCA, MESAJINI VERİYOR"
"Sergen Hoca, iletişiminde daha doğrudan, daha sert giden bir karakter. Abdullah Hoca, herkesi memnun etmeye çalışan, çatışmayı istemeyen bir teknik adam. Ancak bazı oyuncular çatışmayı bazı oyuncular da yumuşak davranılmasını ister. Sergen Hoca bize işini yapmayan yedek kulübesinde bekler mesajını vermeye çalışıyor."

"ÇOK SAĞLAM KARAKTERİ VAR"
"Sergen Hoca'nın dev bir teknik adam olma şansı bence var. Çok sağlam çok önemli bir karakteri var. Antrenmandaki, maçtaki tutumu çok önemli. Çok önemli bir oyunculuk kariyeri var. Böyle olunca da kendi oyuncusunu çok iyi anlayabiliyor. Büyük oyunculuk kariyeri olan oyuncularla oyunculuk kariyeri olmayanlar arasında gelen fark da bu."

"ÇOK TEMPOLU ANTRENMANLAR"
"Çok tempolu, agresif antrenmanlar yapıyoruz. Zaten antrenmanı nasıl yaparsanız maçta da o kadar katkısını görürsünüz."

"MESUT, FENERBAHÇE'Yİ ÇOK SEVİYOR"
"Mesut Özil, Fenerbahçe'yi çok seviyor, buradan çok bahsediyor. Bana buraya gelebilir gibi geliyor. Fenerbahçe marşları söyleyerek beni sürekli kızdırıyor. Zaten boş vakitlerinde de İstanbul'a geliyor. Ben, ileride Türkiye Ligi'nde oynayacağını düşünüyorum."

"KURAN DİNLERİM"
"Benim müzikle pek işim yok, Kuran-ı Kerim dinliyorum"

TEK KELİME - TEK CEVAP
Futbol: Hayatım
Aşk: Çocuklarım
Vodafone Park: Harika bir stadyum
Mesut Özil: Ağabeyim
Mohamed Salah: Kardeşim
İstanbul: Çok güzel bir yer
Kitap: Kur'an
Tutku: Futbol (Sporx)

Elnenyden Mesut Özil açıklaması: Fenerbahçe marşları söyleyerek beni kızdırıyor

Kaybeden tüm iddaa kuponlarına %3'e varan iade sadece Misli.com'da, katılmak için buraya tıklayın!

False