Abdullah Avcı'dan 'tepki' yanıtı: Taraftar çok yoğun duygular yaşayabiliyor

Güncelleme Tarihi:

Abdullah Avcıdan tepki yanıtı: Taraftar çok yoğun duygular yaşayabiliyor
Oluşturulma Tarihi: Aralık 03, 2023 19:35

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Trendyol Süper Lig'in 14. haftasında Kayserispor'a 1-0 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

Haberin Devamı

Trendyol Süper Lig'in 14. haftasında Trabzonspor, sahasında Kayserispor'a 1-0 mağlup oldu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor mağlubiyeti sonrası tadı, tuzu olmayan bir müsabaka oynadıklarını belirtti.

Maçın ardından basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "6 maç oldu geleli, bugün ilk mağlubiyetimizi aldık. Oyun olarak da, performans olarak da kötü bir maçtı. Kazandığımız zaman da, berabere kaldığımız zaman da sürekli tekrar yapmamız gerektiğini, çok çalışmamız gerektiğini anlattım. Hazırlıklarımızı ve organizasyonlarımızı yapmamız gerektiğini ifade ettim. Görmediğimiz oyuncuları görmeye ve organizasyona katkı sağlamalarını düşünüyorduk ama bireysel olarak performanslar ve maç kötüydü. Oyunun tadı tuzu olmadığı bir maç oynadık. Normalde kaybetmemiz gereken bir durumdu son dakikalarda. Pozisyon, oyun akışı ve performans sıkıntısı hoş durmadı. Özür diliyoruz. Hem devre arası hem sezon sonrasına hazırlık yapacağız. İlk mağlubiyetimiz, üzülüyoruz ama çalışmaya ve tekrar yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Haberin Devamı

Taraftarların tepkisinin sorulması üzerine ise Avcı, "Trabzonspor taraftarı çok yoğun duygular yaşayabiliyor. Pepe ve Abdulkadir Ömür, buranın oyuncusu. Bu işi yapıyorsak, bunlar bu işin içinde var. Bunlarla yaşamaya alışmak zorundayız" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!