Milliler Almanya yolcusu

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde mayıs ve haziran ayları içinde toplam 6 hazırlık maçı yapacak (A) Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu yarın Almanya'ya gidecek.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından belirlenen aday kadroda yer alan oyuncular bu akşam İstanbul Polat Renaissance Otel'de toplandıktan sonra, yarın saat 12.45'te uçakla Köln'e hareket edecek.;

(A) Milli Futbol Takımı, 24 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasındaki 12 günde toplam 6 hazırlık maçı yapacak.

Hazırlıklarını 27 Mayıs'a kadar Fortuna Köln Stadı'nda sürdürecek olan Milli Takım, 24 Mayıs Çarşamba günü TSİ 21.30'da Fenix Stadı'nda Belçika ile oynanacak maç için Genk kentine gidecek. Maçtan sonra tekrar Köln'e dönecek (A) Milliler, 26 Mayıs Cuma günü TSİ 21.45'te Ruhr Stadı'nda Gana ile oynanacak maç için Bochum'a gidecek, maçtan sonra tekrar Köln'e dönecek.

27 Mayıs'ta Hamburg'a geçecek Milli Takım, 28 Mayıs Pazar günü TSİ 20.00'de Millerntor Stadı'nda Estonya ile karşılaşacak. Milliler, 29 Mayıs'ta Frankfurt'a giderek, 31 Mayıs Çarşamba günü TSİ 21.00'de Offenbach Berg Stadı'nda Suudi Arabistan ile maç yapacak.

1 Haziran'da Hollanda'nın Amsterdam kentine gidecek ay-yıldızlı ekip, 2 Haziran Cuma günü TSİ 21.00'de Arnheim Gelredome Stadı'nda Angola ile, 4 Haziran Pazar günü TSİ 21.00'de ise Utrecht Galgenwaard Stadı'nda Makedonya ile karşılaşacak.

(A) Milli Takım kafilesi, 5 Haziran'da Amsterdam'dan kalkacak uçakla İstanbul'a dönecek.
Haberle ilgili daha fazlası: