GeriKelebek Zehra olmasa çoktan bitirirdim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zehra olmasa çoktan bitirirdim

Dubai tatili sonrası dün şov programının çekimleri için kamera önüne geçen Hülya Avşar’ın konukları Pakize Suda, Can Gürzap, Cihan Ünal, Emel Müftüoğlu, Mustafa Topaloğlu ve yılın erkek mankeni Kıvanç Tatlıtuğ idi.

Programda, Pakize Suda sorularıyla Hülya Avşar'ı terletti. Bu kez sorgulanan durumuna düşen Avşar, esprili bir dille çarpıcı itiraflarda bulundu. Suda'nın ‘‘Çocuğunuz var. Kimseye bunları ben boşattım dedirtmeyin. Bir kadın yüzünden boşanma’’ sözleri üzerine Avşar, ‘‘Bir şeyi göze almış değilim. Ne yapacağımı bilmiyorum’’ yanıtını verdi. Suda'nın ‘‘Sakın boşanma, ortada doğru dürüst adam yok’’ sözleri üzerine de sanatçı, evliliği yürüten en önemli etkenin kızları Zehra olduğunu ‘‘Çocuğun olursa sen de anlarsın...’’ sözleriyle ortaya koydu. Pakize Suda konuşmaya son noktayı koydu: ‘‘Evet senin Zehra için yaşadığını biliyorum.’’

CİHAN ÜNAL'A HAYRAN

Cihan Ünal'ı, ‘‘Size ortaokul yıllarında, 4. Murat'ı seyrederken aşıktım. O değerli sanatçı şimdi konuğum’’ diye anons eden Avşar’a, ünlü aktör şöyle iltifat etti: ‘‘Siz akıllı, güzel, kaliteli, mükemmel evli bir kadınsınız...’’ Avşar, ‘‘Evli mi desem... Ne olduğu belli değil. Siz dördüncü karınızı da boşadınız’’ deyince Ünal, ‘‘Evet, özel hayatımda başarılı değilim. Seçimlerim yanlıştı.’’ Bunun üzerine Hülya Avşar hemen lafa girdi ve Türkan Şoray'ı kastederek ‘‘Biri hariç’’ dedi. Ünal da bu sözü onayladı.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False