GeriKelebek Zehra da Beşiktaşlı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zehra da Beşiktaşlı

Türkiye’nin en ünlü Beşiktaşlı ailesi, evinin kapılarını Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi yayın organı, Yavru Kartal dergisi için açtı. Derginin bugün piyasaya çıkan ikinci sayısında, Hülya Avşar ve kızı Zehra kapak oldu.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, geçen ay Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atarak, çocuk dergisi çıkartan ilk spor kulübü oldu. ‘Yavru Kartal’ dergisinin bugün piyasaya çıkan ikinci sayısında, Türkiye’nin en ünlü Beşiktaşlı ailesi de var.

Hülya Avşar ve kızı Zehra’nın kapak olduğu dergide, Çilingiroğlu ailesinin üç sayfalık röportajı yayınlandı.

Beşiktaşlıların en sevdiği sanatçı

Hülya-Kaya Çilingiroğlu çiftinin kızları Zehra, dergi ekibini Beşiktaş şapkasıyla karşıladı. Zehra kendisi ile yapılan röportajda, en çok resim yapmayı ve sokak köpeklerini sevdiğini, Ayvalık’taki evlerinde sokak köpeklerini beslediğini söyledi.

Yavru Kartal dergisinin resim yarışmasına katılmak istediğini de belirten küçük Çilingiroğlu, dergide en beğendiği Beşiktaş resimlerini seçti.

Beşiktaşlı taraftarların en sevdiği sanatçı Hülya Avşar ile Beşiktaşlı bir babanın oğlu olarak dünyaya gelen Kaya Çilingiroğlu, ‘Kızımızın da Beşiktaşlı olması çok doğal’ dediler.

Hatta Kaya Çilingiroğlu, bu konuda Hülya Avşar’dan daha iddialıydı: ‘Benim kızım Beşiktaş’tan başka takım tutamaz.’

Annesine öğretmenlik yapıyor

Bu arada Hülya Avşar, ilkokul birinci sınıfa başlayan kızı Zehra’nın okulda öğrendiklerini kendisine evde öğrettiğini söyledi.

Yavru Kartal dergisi de bütün Beşiktaşlı çocuklara, ‘En güzel öğrenme yolu, bilgiyi paylaşmaktır. Siz de Zehra gibi okulda öğrendiklerinizi, evde annenize babanıza öğretin. Böylece öğrendiklerinizi tekrarlama şansını yakalarsınız’ nasihatinde bulundu.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle