GeriKelebek Victoria Beckham’la Türk modası şerefine
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Victoria Beckham’la Türk modası şerefine

Victoria Beckham’la Türk modası şerefine
refid:15397447 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

İyi bir anne, en yakışıklı futbolcunun karısı. Los Angeles’ta yaşıyor, Londra’da çalışıyor. Her yere yetişiyor ve hep zirvede. Victoria Beckham, Türk tasarımcıların elbiseleriyle Londra’da ünlü moda fotoğrafçısı Ellen Von Unwerth’in kamerasına Vogue Türkiye’nin ağustos sayısı için poz verdi. Kapak fotoğrafında Yıldırım Mayruk imzalı giysiyle yer aldı.

FOTOĞRAFLARLA VİCTORİA BECKHAM

MODA ALANINDA YAPTIKLARIMI KABUL ETTİLER 

“Bir imaj sattığımın fazlasıyla farkındayım ancak bu imajımı korumak için çok uğraştığımı söyleyemem. Olmadığım biri gibi görünmeye çalışmıyorum ki... Söylediğin gibi Spice Girls zamanında bile insanlar benim moda seçimlerimle yakından ilgilendiler. Çünkü moda, benim için her zaman bir tutkuydu. Bir pop star olarak ünlendim ve bir futbolcuyla, David Beckham’la evliyim. Ancak insanlar moda alanında yaptıklarımı kabul etti, çünkü bu çok gerçek, çok dürüst. Moda, başından beri iç içe olduğum bir dünya. Yaptıkça öğreniyorum, sevdiğim işi istediğim şekilde yapıyorum, bu kadar basit.”
     
TÜRK TASARIMCILAR GİYDİĞİM İÇİN HEYECANLIYIM             

“Türk tasarımcılarının imzasını taşıyan elbiseler giydiğim için çok heyecanlıyım. Dün provalarda tüm elbiseleri yakından görme, inceleme fırsatı buldum. Türk tasarımcılarının çoğunun, baskın avangart bir stili var. Ayrıca tüm bu elbiselerin tarz olarak Ellen’in fotoğraf sanatıyla çok uyum sağladığını düşünüyorum. Ellen’la ilk kez Spice Girls zamanında bir çekim yapmıştık. O zamandan favori fotoğrafçılarımdan biri.”

SAÇIM UZAYACAK DıYE SEKS HAYATIMI MAHVEDEMEM
                   
Çekim için saçlarını uzatmak üzere ekler takılıyor. Geldiğinde çene hizasında olan saçlarının, şimdi omuzlarına dek uzanan iri dalgalarla ona zarafet kattığı konusunda herkes hemfikir. “Saç uzatan şu sihirli haplardan alacağımı sanmayın. Duyduğuma göre bu haplar libidoyu öldürüyormuş. Saçım bir çırpıda uzayacak diye seks hayatımı mahvedemem.”

MODELLERLE YARIŞACAK BİR VÜCUT
 
Üç çocuğa rağmen siluetini bu şekilde korumayı başardığından, dış görünüşü konusunda endişe duyacak en son kişi. Çekim sırasında yürürken havalanan pembe ipek pelerini içinden siyah sutyen ve korsesiyle bir modelle yarışacak vücudu görünüyor. Bunun farkında ve gümüş rengi agresif Louboutin’leri üzerinde yürürken etrafa “kendine güven” titreşimleri yayıyor.

TOM VE KATIE İLE YAKIN GÖRÜŞÜYORUZ

“Bence yaşam hırsınız varsa Amerika yaşamak için nefis bir yer, çünkü her türlü yeniliğe açık. Çocuklarım çok iyi okullara gidiyorlar. Çok iyi arkadaşlarımız var. Tom Cruise ve Katie Holmes ile çok yakın görüşüyoruz, harika insanlar. Los Angeles’ta insanların ve ilişkilerin yapay, yüzeysel olduğu düşünülür, bu bana kalırsa gerçek değil. Mesele sizin nasıl yaşadığınıza da bağlı. Burada bizden çok daha ünlü birçok aile var. Los Angeles’ta büyük bir havuzun içindeki küçük balıklar olmayı seviyorum ben.”

PAPARAZZİLERİN NE YAZDIĞI UMRUMDA DEĞİL

“Paparazzilerin çektiği fotoğrafların altına neler yazdıkları çok da umurumda değil. Neyi önemsiyorum biliyor musunuz: fotoğrafta beni doğru açıdan çekip çekmediklerini.”

ÇEKİM SONUNDA EKİPLE KUTLAMA

Mekânı ilk terk edenin Victoria Beckham olacağını düşünürdüm. Oysa tüm set ekibindeki çalışanlara, hatta çekim yaptığımız ev sahibinin Victoria ile konuşurken yanakları Arnavut biberi rengi alan küçük oğluna bile teşekkür etmeyi ihmal etmiyor. şampanyalar geliyor ve Victoria tüm ekibin şerefine kadeh kaldırıyor.

DAVID ÇOK CÖMERT BİR ERKEK

“David, çok romantik ve cömert bir erkek. Çocuklar (Brooklyn, Romeo, Cruz) olduktan sonra bile baş başa geçirilecek zaman yaratmak konusunda çok başarılı, kusursuz bir organizatör. Bunu yapabilmek önemli, çünkü çocuklar olunca her şey onların etrafında dönüyor, çift olmak unutuluyor. Çiftlerin aralarındaki romantizmi korumak için çaba göstermeleri, sadece kendileri için bir şeyler yapmaları lazım.”

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle