Ünlü oyuncu Batuhan Ekşi kimdir?

Ünlü oyuncu Batuhan Ekşi kimdir

Batuhan Ekşi kimdir sorusu diziseverler tarafından araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Sihirli Annem dizisiyle ünlünen ve daha sonrasında Medcezir dizisiyle güzel bir performans ortaya koyan Batuhan Ekşi'nin hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Batuhan Ekşi kimdir? Kaç yaşındadır?

Haberin Devamı

13 Ekim 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Batuhan Ekşi 26 yaşındadır. Ünlü oyuncu aslen İstanbulludur.

Çocukluk dönemlerinden itibaren oyuncu olmayı düşünün Batuhan Ekşi üniversiteye geç başlamıştır. 25 yaşında iken üniversiteden mezun olan ünlü oyuncunun annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. Ünlü oyuncunun bir tane ablası bulunmaktadır. Batuhan Ekşi annesi ve annesinin eşi ile birlikte yaşamaktadır.

Üniversite eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesinde alan oyuncu oyunculuk dersleri de almıştır. Akademi 35,5'ta eğitim alan Batuhan Ekşi burada Vahide Perçin ile tanışmış ve oyunculuk dersi almıştır.

Batuhan Ekşi'nin oyunculuk kariyeri ilk olarak 2011 yılında oynamış olduğu Sihirli Annem dizisi ile başladı. Bu dizi ile üne kavuşan Batuhan Ekşi daha sonra pek çok dizide rol alarak oyunculuğunu sergileme fırsatı buldu.

Batuhan Ekşi'nin rol aldığı yapımlar:

2011 Sihirli Annem

2012 İntikam

2013 Medcezir

2015 Yaz'ın Öyküsü

2015 Göç Zamanı

2016 Kalbimdeki Deniz

Haberle ilgili daha fazlası: