GeriTelevizyon Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı! İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı! İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı

Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı! İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı

Survivor kaptanlık oyunu ile dün gece takımlar bir kez daha kuruldu. Bu yıl farklı bir strateji izleyen Acun Ilıcalı, dün oynanan oyun ile kaptanların bir kez daha belirlenmesini istedi. Her iki takım kaptanın da belirlenmesiyle takımlar bir kez daha kuruldu. Takım kaptanlıkları ile birlikte yarışmacı tercihleri ise şaşırttı. İşte, Survivor kaptanlık oyunu kazananları ve 125. yeni bölüm fragmanından detaylar

Survivor'da yeni takımlar yarışmanın 2 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan 124. bölümünde yeniden kuruldu. Büyük finale sayılı günler kala takım kaptanlarıyla kurulan kırmızı ve mavi takımda yarışmacılar, ödül oyununda ilk performanslarını sergiledi. Mavi takımın kazandığı ödül oyunu sırasında Yasin'in sakatlanması ise heyecan dolu anlara neden oldu. Peki, Survivor'da yeni takımlar kimlerden oluştu? İşte, Survivor 2020 yeni takımlar ve Survivor 125. bölüm fragmanı.

Survivor 2020'de kaptanlık oyunu heyecanı sonrası, Survivor yeni takımları seçildi. Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan'ın yer aldığı kaptanlık oyununda en iyi performansı sergileyen Cemal Can ve Berkan takım kaptanları oldu.

SURVİVOR TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'un izleyici karşısına çıkan 124. bölümünde kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Son 6 yarışmacı parkurda takım kaptanı olmak için mücadele verdi.

Heyecanlı dakikaların yaşandığı kaptanlık oyununda Cemal Can mavi takımın kaptanı olurken, Berkan ise kırmızı takım kaptanı oldu.

SURVİVOR'DA YENİ TAKIMLAR NASIL KURULDU?

Survivor'da takım kaptanlarının seçilmesinin ardından, yeni takımlar kuruldu. Son 6 kişi kalan yarışmacılardan 3'ü kırmızı, diğer 3'ü ise mavi takıma seçildi.

Kırmızı takımın kaptanı olan Berkan, Barış ve Elif'i takımına seçti.

Mavi takım kaptanlığını kazanan Cemal Can ise, Sercan ve Yasin'i takımına aldı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da yeni takımların kurulmasının ardından, yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'un 2 Temmuz akşamı yayınlanan ödül oyununda ödül dondurma, fırında köfte patates, cacık ve salata oldu.

Parkurda gerçekleşen zorlu mücadele sonrası Survivor ödül oyununu 10-4'lük skorla mavi takım yarışmacıları kazandı.

YASİN SAKATLANDI

Survivor'da oynanan ödül oyununda Yasin parkurda sakatlık geçirdi. Bacağından sakatlanan Yasin,ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yasin'in sağlık durumu ilerleyen günlerde belli olacak.

SURVİVOR 125.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Survivor'un ekranlara gelen son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'un cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak olan 125. bölümünde son iletişim oyununda yarışmacıların döktüğü gözyaşları fragmanda dikkat çekti. İşte, o anlar...

En lezzetli yemek tarifleri burada

False