Survivor yarışmacıları Nagihan ve Sema birbirine girdi!

Güncelleme Tarihi:

Survivor yarışmacıları Nagihan ve Sema birbirine girdi
Oluşturulma Tarihi: Nisan 10, 2019 14:40

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ı yorumlayan 2018 All-Star yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından sosyal medya üzerinden birbirine girdi.

Haberin Devamı

Survivor tarihinin en güçlü kadın yarışmacıları olarak gösterilen Sema Aydemir ve Nagihan Karadere arasında gerilim tırmanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Survivor 2018 All-Star'da birlikte yarışan ikili arasındaki rekabet, yarışmadan sonra büyümeye başladı. Sosyal medya üzerinden birbirlerine saydıran Sema ve Nagihan, paylaşımlarıyla bir anda gündeme oturdu. 

İlk olarak Nagihan, Instagram üzerinden Sema'ya hakaretler etti. Zamanında Sema'nın kendisini kıskandığını belirten Nagihan, şu paylaşımlarda bulundu:

Survivor yarışmacıları Nagihan ve Sema birbirine girdi


"KONUŞMA İŞİNE BAK!"

Kuyruk acısı bu kadar kolay geçmez. Seni nasıl gömdüğümü, nasıl hastanelik olduğunu ve çaresizliğini anlat! İyi ki erken postaladım seni yoksa şimdi tımarhanede yatıyordun, boş konuşma işine bak hadi naş!" 

Haberin Devamı

Ardından paylaşımlarına devam eden Nagihan, Sema'nın kendisine kanlı bir sopa yolladığını iddia ederek, "Sopa, adam dövmek ya da tehdit etmek içindir, sopaya gerek yok, ben performansımla döver istatistiğimle gömerim. Lütfen o yolladığın kanlı sopayı al ve evinin başköşesine koy. Benden sana hatıra olarak bakar bakar geçmişi yad edersin" şeklinde konuştu.

Survivor yarışmacıları Nagihan ve Sema birbirine girdi

"SEN BİR HALT OLAMAZSIN!"

Bu iddialara sessiz kalmayan Sema ise, Nagihan'ın olmamış şeyleri olmuş gibi konuştuğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:

Survivor yarışmacıları Nagihan ve Sema birbirine girdi

Senin karşında yenildiğinde elini kalbine koyup selam veren, performansına saygı duyan bir yarışmacı var unutma. Benim karşımda ise varlığımda hiç bir zaman adının geçmediği, en iyilere çıkamadığı için karşı takıma kaçan bir yarışmacı var. Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!