GeriTelevizyon Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Çekimlerinin Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedi Hande Erçel ve Keram Bürsin’i bir araya getiriyor. Projede Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Peki Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisi oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında yerini aldı. Fox TV’de yayın hayatına başlayacak olan dizinin çekimlerinin haziran ayında başlamasının planlandığı duyuruldu. Dizide Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya geliyor. İşte Sen Çal Kapımı oyuncuları ve konusu…

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Şimdiden çok konuşulan “Sen Çal Kapımı” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False