GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid 119. bölüm (sezon finali) fragmanı yayında! Abdülhamid vurulacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid 119. bölüm (sezon finali) fragmanı yayında! Abdülhamid vurulacak mı?

Payitaht Abdülhamid 119. bölüm (sezon finali) fragmanı yayında! Abdülhamid vurulacak mı?

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid 3 Temmuz'da sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda edecek. Heyecanlı gelişmelerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid sezon finali fragmanında Blavatsky'in haremdeki herkesin canına kast etmesi damga vurdu. İşte, Payitaht Abdülhamid 119. fragmanı ve sezon finalinde yaşanacakların özeti.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölümüyle 3 Temmuz'da sevenlerinin karşısına çıkacak. Ellerinde çıkan yaraların tedavisi için aldığı tedbirlerle saray dışına çıkan Abdülhamid'in tuzağa düşüp düşmeyeceği ise yeni bölümde belli olacak. İşte, Payitaht Abdülhamid sezon finali fragmanından görüntüler.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan sezon finali bölümünde hanedanı yok etme planları işliyor. Hechler sonunda tutuklanır. Ancak Hechler’in başlattığı Abdülhamid ve hanedanı bekleyen tehlike devam etmektedir. Karaso’nun Hechler’e bilgi verdiği çete bulunmak zorundadır. Ancak Karaso bile artık o çeteye ulaşacak durumda değildir. Çete çoktan harekete geçmiştir. Nerede oldukları, nasıl ve ne zaman saldıracakları bilinmemektedir. Hechler, Tahsin’in de sunduğu delillerle mahkemede suçlu bulunur. Bundan sonra ömrünü Rus hapishanelerinde geçirecektir. Ancak Goldsimht dışardadır ve amaçlarına ulaşmak için ince ince planladığı tertibi yönetmektedir. Abdülkadir’i de iyi niyetinden yakalar. Abdülkadir kendi sonlarını hazırlayan adama bilmeden yardım eder.

Halil Halid’ler gümrükten uzun menzilli bir dürbün girdiğini öğrenir, bir suikast yapılacağını tahmin ederler. Gittikleri adreste kriptolu bir baston vardır. Bastonun şifresini kimse çözemeyince bastonu Abdülhamid ele alır. Goldsmith’in istediği de budur. Abdülhamid’in ellerinde çıkan yaraların tedavisini sadece bir hekim bilmektedir. Hekim saraya gelemeyince Abdülhamid ve Ahmet Paşa, Halil Halid’in aldığı tedbirlerle hekimi görmeye giderler.

Bidar yaptığı zekice planla nihayet düşmanının kim olduğunu öğrenir. Ama Blavatsky’i zapt etmek kolay olmaz. Blavatsky giderayak son oyununu oynar. Sadece Bidar’ın değil, haremdeki herkesin canına kast eder.

Abdülhamid şifa bulmak için gittiği yerde vurulacak mı? Hechler, Goldsmith, Blavatsky ve onları destekleyenler hanedanı yok etme amaçlarına ulaşacak mı?

En lezzetli yemek tarifleri burada

False