Nasipse Olur filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Nasipse Olur filmi oyuncu kadrosu

Güncelleme Tarihi:

Nasipse Olur filmi konusu nedir, oyuncuları kimler Nasipse Olur filmi oyuncu kadrosu
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 01, 2022 14:18

Nasipse Olur filmi televizyonda izleyicisiyle buluşacak. yönetmenliğini Selahattin Sancaklı'nın yaptığı, başrollerini Burak Sevinç, Algı Eke ve Nur Sürer’in paylaştığı Nasipse Olur filmi konusu ve oyuncularıyla dikkat çekti. 14 Şubat 2020'de vizyona giren Nasipse Olur filmi detayları haberimizde...

Haberin Devamı

14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona giren Nasipse Olur filmi beyazperdeden sonra ekranlara geliyor. Küçük dünyasında büyük hayalleri olan Günfer'in hikayesini anlatıldığı Nasipse Olur filmi oyuncuları ile de çok beğenilmişti. İşte, Nasipse Olur filmi konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenler..

NASİPSE OLUR FİLMİ KONUSU NEDİR?

Küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felâketlerle altüst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır. Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar’ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur. “Boyabatlı’nın umudunun bittiği yerde inadı başlar” derler. Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, ‘Ya nasip’ diyerek her türlü felâketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar. Başına gelen bütün felâketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan, her seferinde Günfer’in imdadına hızır gibi yetişir.

Haberin Devamı

NASİPSE OLUR FİLMİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Burak Sevinç - Gökhan Hancıoğlu

Algı Eke - Günfer Öztürk

Nur Sürer - Neriman Hancıoğlu

Zeyno Eracar - Rukiye Öztürk

Erdem Baş - Nihat

Ünal Yeter - Ender

Barış Başar - Taksici Tayfun

Hakan Bulut - Rıza

Yeşim Dalgıçer - Gül Öztürk

Selahattin Taşdöğen - Hamdi

Kıvanç Baran Arslan - Kalfa Mustafa

Eylem Sezgin - Sevim Hancıoğlu

Derya Şen - Ayten

Aşkım Kapışmak - Pastahaneci

Sefa Yıldırım