GeriTelevizyon Müge Anlı'daki Mehmet Avcı cinayetinde son durum - Mehmet Avcı'nın katili bulundu mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müge Anlı'daki Mehmet Avcı cinayetinde son durum - Mehmet Avcı'nın katili bulundu mu?

Müge Anlı'daki Mehmet Avcı cinayetinde son durum - Mehmet Avcı'nın katili bulundu mu?
Abone Olgoogle-news

Yayın hayatına ara veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programının tekrarları ardından Mehmet Avcı cinayeti bir kez daha gündeme geldi. 2017 senesinde bağ evinde şüpheli bir şekilde ölü bulunan Mehmet Avcı'nın yakınları katil veya katillerin bulunması amacıyla Müge Anlı programına başvurmuştu. Görgü tanıklarının verdiği ifadeler olayın gidişatını değiştirmişti. Peki, Mehmet Avcı'nın katili bulundu mu? Müge Anlı'daki Mehmet Avcı cinayetinde son durum ne?

Manisa Akhisar'daki bağ evinde cinayete kurban giden 62 yaşındaki Mehmet Avcı'nın katil ya da katilleri cinayetin üzerinden aylar geçmesine rağmen bulunamayınca yakınları Müge Anlı'nın programına başvurmuştu. Öldürülen Mehmet Avcı'nın yakınlarıysa aynı zamanda akrabaları olan bekçi Ahmet'in anlatımında pek çok çelişki olduğunu belirtmişlerdi.

Mehmet Avcı'nın katili kim?

Konuyla ilgili bir süre cezaevinde kalan Ahmet Bey suçsuz olduğunu iddia etti. Köyde, Perihan Özayman'ın adını çıkardığı ve evli olan Perihan Hanım'ın numarası Mehmet Avcı'ya verdiği iddia edilen Ahmet Bey, cinayetin kilit isimlerinden biri olarak görülüyordu. Bekçi Ahmet ile ilgili ortay atılan şantaj iddiası stüdyoda şok etkisi yarattı.  Cinayetle bağlantısı olabileceği düşünülen Perihan Özayman ile eşi Engin Özayman ve kayınbirader Fatih Özayman da bugün stüdyodaydı. Fatih Özayman, Mehmet Avcı'yı sık sık rüyasında gördüğünü iddia etti.

Aşk cinayeti mi?

Son iddialara göre Avcı evli olan Perihan Hanıma aşık oldu ve aşk mektubu bırakıp intihar etti. İddialar bununla da sınırlı değildi. Perihan Hanım'ın iddiasına göre Ahmet Bey kendisine uygun olmayan bir teklifte bulunmuştu.

Müge Anlı'da canlı yayında Mehmet Avcı'nın cinayet zanlısı aranırken konuşulan ilk iddia ise herkesi şoke etti. İddiaya göre ise Perihan ve Mehmet Avcı'nın görüştüğünde bekçi Ahmet'te ikisini kameraya çekiyor ve Perihan'a 'seni kameraya çektim benimle de beraber olacaksın' dediği yer aldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle