GeriTelevizyon MasterChef'te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül dün akşam MasterChef 2020 dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef'te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül dün akşam MasterChef 2020 dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları

MasterChef'te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül dün akşam MasterChef 2020 dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları
Abone Olgoogle-news

'MasterChef eleme adayları', yarışmanın son bölümüyle beraber netleşti. MasterChef Türkiye'nin 15 Eylül salı akşamı ekranlara gelen 55. bölümünde, Mehmet, Somer ve Danilo Şef'in istedikleri yemekleri en iyi yapan bir takım dokunulmazlığı kazanırken, oyunu kaybeden takımda haftanın ilk eleme adayları seçildi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Duygu oldu. Eleme potasına Duygu'nun gönderdiği isim son bölüme damga vurdu. Peki, MasterChef eleme adayı kimler oldu ve kim kazandı? İşte, MasterChef kazanan takım ve potaya giren yarışmacılar.

MasterChef Türkiye'nin 15 Eylül tarihinde yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın dokunulmazlık mücadelesi verdiği gecede sokak lezzetleri menüsünü en iyi yapan takım, kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda ise Mehmet şef'in imza yemeği Hors D’oeuvres en iyi yapan Duygu bireysel dokunulmazlığı alarak gecenin kazananı oldu. İşte, 15 Eylül MasterChef son bölüm özeti.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin izleyici karşısına çıkan 55. son bölümünde bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu eleme adayını belirledi.

Duygu, mavi takımda MasterChef 1. eleme adayı olarak Serhat'ın ismini söyledi.

Mavi takımda oy eşitliği sağlanmasından dolayı diğer eleme adayını takım kaptanı seçti. Mavi takım kaptanı olan Furkan, eleme adayı olarak Özgül'ün ismini verdi. 

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de oynanan takım dokunulmazlığı oyununda, şefler kırmızı ve mavi takımdan sokak lezzetleri yapmasını istedi.

Arnavut ciğeri patates kızartmalı, nohutlu tavuk pilav, adana dürüm, maç köftesi, balık ekmek, sambali tatlısı, turşu suyu ve ayranın menüde olduğu gecede şefler yarışmacılara bir saat süre verdi.

Sürenin ardından şefler yarışmacıların yaptıkları yemeklerin tadına baktı. Gecenin en iyi menüsünü yaparak MasterChef haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu. Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi. Şeflerin karşısında hünerlerini göstererek eleme potasına girmemek için çaba gösteren kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet şefin imza tabağını hazırladı.

Hors D’oeuvres tabağını hazırlamak için kırmızı takımda öne çıkan isimler Duygu, Furkan, Serhat, Esra oldu.

Gecenin dördüncüsü Furkan, üçüncüsü ise Serhat oldu. Gecenin en iyi tabağını hazırlayarak, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Duygu oldu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle