GeriTelevizyon MasterChef Güzide'nin eşi kimdir? İşte MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'ın hayatı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef Güzide'nin eşi kimdir? İşte MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'ın hayatı

MasterChef Güzide'nin eşi kimdir? İşte MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'ın hayatı

MasterChef yarışmacılarından olan Güzide Mertcan, dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Özellikle sosyal medyada evine ait görüntülerle konuşulan Masterchef Güzide'nin hayatı gündeme gelen haberlerle merak konusu oldu. Peki, MasterChef Güzide'nin eşi kimdir? MasterChef Güzide'nin mesleği nedir? İşte MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'ın ve eşinin hayatı.

Masterchef Türkiye yarışmasıyla adını duyuran Güzide Mertcan, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Asıl mesleği estetisyenlik olan Güzide Mertcan’ın özellikle evine ait görüntüler konuşuluyor. Peki, Masterchef Güzide kimdir, eşi kim?

MasterChef’in iddialı isimlerinden Güzide Mertcan, 31 yaşında Eğitimini Manisa ve İzmir’de tamamlayan Güzide Mertcan’ın asıl mesleği estetisyenlik ancak ablasıyla birlikte tekstil işleriyle uğraşıyor. Mustafa Mertcan ile evli olan Güzide Mertcan, aynı zamanda 3 çocuk annesi. Tatlı konusunda kendisini geliştiren ve iddialı olan MasterChef yarışmacısı denediği lezzetleri sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor.

MUSTAFA MERTCAN HAKKINDA BİLGİLER

1981 yılında Kastamonu’da doğan Mustafa Mertcan, Üniversite döneminden itibaren ilgi duyduğu Simülatör alanında ilk girişimini yine okul yıllarında yaptı. Uzun yıllar üzerinde çalıştığı simülatörün ilk piyasaya sürümünü 2009 yılında gerçekleştirdi. Kurucusu olduğu şirketi Dof Robotik A.Ş. tüm dünyada 40 dan fazla ülkede 300 den fazla Hareketli Sinema satışı yaparak sektörün en büyüklerinin yanına adını yazdırdı. Şirketi 2011 yılından itibaren yurtdışına açılarak kısa sürede Eğlence Endüstrisinin önde gelen firmaları arasına girdi. Yeni teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, yenilikler konusunda öncü olmak bakış açısıyla gelişmiş, üst düzey ve teknoloji bakımından yoğun ürünler üreterek yurtiçi ve yurtdışında şirketine birçok başarı ve ödül kazandırdı. Son olarak 2016 yılının Kasım ayında eğlence endüstrisinin en büyük organizasyonu IAAPA’dan “Brass Ring Award” ödülü alarak dünyada sektörü domino eden oyuncular listesine girdi.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False