9 Eylül MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef eleme adayları belli oldu

9 Eylül MasterChefte dokunulmazlığı kim kazandı MasterChef eleme adayları belli oldu

MasterChef eleme adayları dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından belli dolu. MasterChef 2020'de dün takımlar dokunulmazlığı kazanmak için yarıştılar. İtalyan yemeklerini en güzel yapan takım dokunulmazlığı almaya hak kazandı. Kırmızı ve mavi takımın zorlu anlar yaşadığı gecede Mehmet Şef'in cezaevinden gelen bir mektubu okuması son bölümde duygusal anlara neden oldu. Yapılan yarışı kaybeden takım mavi takım oldu.Peki MasterChef eleme adayları kimler oldu? İşte dün akşam yaşananlar

Haberin Devamı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'in son bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda Danilo, Somer ve Mehmet şefin verdikleri menüyü en iyi şekilde çıkarmaya çalıştı. Zorlu geçen takım oyununda dokunulmazlığı kazanan takım kırmızı takım oldu. Bireysel dokunulmazlığı yaptığı dana fileto yemeği ile kazanan Emir ise eleme adayı olarak Ebru'yu söyledi. Böylece MasterChef'te 3. eleme adayı kesinleşmiş oldu. İşte, MasterChef Türkiye son bölüm özeti.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te 3. eleme adayını dokunulmazlığı kazanan Emir seçti. MasterChef Emir, mavi takımda bir ismi eleme potasına gönderdi. Emir eleme adayı olarak Ebru'nun ismini verdi. Diğer eleme adayı ise mavi takımda oy eşitliği sağlanmasından dolayı kaptan tarafından belirlendi. 

Mavi takım kaptanı olan Esra, eleme adayı olarak Ayyüce'yi seçti. 

Haberin Devamı

MasterChef'te oynanan ilk dokunulmazlık oyununda Duygu ve Furkan eleme adayı olarak belirlenmişti.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelen MasterChef'te kırmızı ve mavi takım yarışmacıları dokunulmazlığı almak için zamanla yarıştı.

Kendilerine verilen sürenin ardından şefler yarışmacıların yaptıkları yemekleri seçti.

Kararını bildiren şefler dokunulmazlık oyununun kazananı olarak kırmızı takımı seçti. Böylece mavi takım yeniden mutfağa girdi.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de ikinci kez dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlığı almak için bir kez daha mücadele verdi.

Şefler bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan dana fileto yapmasını istedi.

En iyi yemeği yaparak dokunulmazlığı alan isim MasterChef Emir oldu.