GeriTelevizyon Maria ile Mustafa oyuncuları kimdir, konusu nedir? Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Maria ile Mustafa oyuncuları kimdir, konusu nedir? Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu

Maria ile Mustafa oyuncuları kimdir, konusu nedir? Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu
Abone Olgoogle-news

Maria ile Mustafa dizisi oyuncuları ve konusu merak edilen konular arasında yer alıyor. Her hafta Pazar akşamları yayınlanan dizi, Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa'nın aşk hikâyesini konu ediniyor. İşte Maria ile Mustafa oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler

Maria ile Mustafa dizisi izleyicilerin karşısına her hafta pazar akşamları çıkıyor. Dizide Mustafa karakterine Hilmi Cem İntepe, Maria karakterine Jessica May, Kudret karakterine Tamer Levent hayat veriyor. Maria ile Mustafa oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar

MARİA İLE MUSTAFA OYUNCULARI

Marila ile Mustafa dizisi oyuncuları arasında Jessica May, Hilmi Cem İntepe ve Tamer Levent, Atalan, Ezgi Çelik, Haki Biçici, Zeynep Gülmez, Hülya Gülşen, Tuğba Tutuğ gibi isimler bulunuyor.

Dizide Mustafa karakterine Hilmi Cem İntepe, Maria karakterine Jessica May, Kudret karakterine Tamer Levent hayat veriyor.

Maria ile Mustafa oyuncuları kimdir, konusu nedir Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu

MARİA İLE MUSTAFA DİZİSİ KONUSU

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa'nın aşk hikâyesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkânsızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya’lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi’nden Mustafa Candemir’le tanışır. Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği Güzel Atlar Diyarı’nde hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle