Kızım yeni bölüm 2. fragmanında Eylül annesiyle yüzleşiyor

Kızım yeni bölüm 2. fragmanında Eylül annesiyle yüzleşiyor

Kızım dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Kızım 11. bölüm 2. fragmanına Eylül ve annesinin yüzleşme sahnesi damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Kızım yeni bölüm fragmanları

Haberin Devamı

Duygu yüklü sahnelerin ön plana çıktığı Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanları yine gözyaşı döktürecek gelişmelerin sinyalini verdi. Özellikle Öykü’nün “bebekken neden terk edip gittin beni?” sorusu izleyicileri de derinden etkiledi. İşte, Kızım yeni bölüm fragmanlarıYeni bölümde Asu, Cemal'in isteği ile Öykü'yü alabilmek için harekete geçer. Öykü'yü almaya geldiğinde Candan ile karşılaşan Asu, gerçekleri Candan'a söyleyecektir. Babası Demir'e iyiden iyiye alışan Öykü, Demir'den ayrılmak istemez. Öykü'ye gelen mesaj Demir ve Öykü'nün hayatını yeniden şekillendirecektir.

Haberin Devamı

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızım dizisi son bölümde Asu, babasından kalan mirasa hak kazanabilmek yıllardır görmediği kızı Öykü'yü almak istedi. Öykü'yle bir gün geçiren Asu kızına ısındı. Demir ise Öykü'ye daha iyi bakabilmek için iş aramaya başladı. Candan ile Demir arasında ise yakınlaşma başladı. Kızım son bölüm finalinde ise Asu, Öykü'ye annesi olduğunu açıkladı.

Haberle ilgili daha fazlası: