İstanbullu Gelin izleyicilerini üzecek haber - Sevilen çift diziye veda ediyor

Güncelleme Tarihi:

İstanbullu Gelin izleyicilerini üzecek haber - Sevilen çift diziye veda ediyor
Oluşturulma Tarihi: Nisan 19, 2018 10:59

İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda önümüzdeki günlerde önemli değişiklik var. MedyaTava yazarı Birsen Altuntaş’ın haberine göre, kısa bir süre sonra ekran macerasına ara verecek olan İstanbullu Gelin’in kadrosunda değişiklikler yaşanacak. Boranlar'ın en küçüğü Murat'ı canlandıran Berkay Hardal, kadrodan ayrılacak. Öte yandan Berkay Hardal’ın gerçek hayatta da sevgilisi olan Hira Koyuncuoğlu da aynı tarihte İstanbullu Gelin'e veda edecek.

Haberin Devamı

İstanbullu Gelin’den flaş haber! Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığıı İstanbullu Gelin’in ekibine önümüzdeki günlerde üç isim veda edecek. Ekibe sonradan dahil olan Murat Aygen’in yanı sıra dizinin iki sevilen ismi de ayrılacak. İşte İstanbullu Gelin’in sezon finali tarihi ve kadrodaki o değişiklikler!

8 Haziran’da sezon finali yapacak olan dizide, bu hafta Can karakterine hayat verenMurat Aygen, ekibe veda edecek. Başlangıçta Murat Aygen diziyle kısa süreli anlaşma yapmış ancak daha sonra başarılı performansı ve seyirciden gelen olumlu geri dönüşlerin ardından rolü uzatılmıştı. Efendi kişiliği ve iş disiplini nedeniyle dizi ekibinin çok sevdiği Murat Aygen, senaryo gereği diziden ayrılacak.

Yurtdışında da büyük ilgi gören ve her hafta yeni bir ülkede seyirciyle buluşan “İstanbullu Gelin”de ayrıca Boran ailesinde de 2 kayıp yaşanacak. Dizide Özcan Deniz’in küçük kardeşi Murat Boran’a hayat veren Berkay Hardal, önümüzdeki hafta ekipten ayrılacak. Hardal’ın birkaç ay önce yapım şirketine menajeri aracılığıyla ayrılmak istediğini söylediği ve gerginlik yaşandığı ortaya çıktı. Sözleşmesi devam ettiği için yapımcıya ihtarname gönderen oyuncunun şu günlerde son sahneleri çekiliyor. Bu arada Süreç Film’in Show TV için çekeceği “Meleklerin Aşkı” dizisiyle başrol oynamak için anlaşma yapan genç yıldız, dün yeni oyuncu arkadaşlarıyla okuma provasına katıldı.

Öte yandan Berkay Hardal’ın gerçek hayatta da sevgilisi olan Hira Koyuncuoğlu da aynı tarihte “İstanbullu Gelin”e veda edecek. Evin hizmetçisi Bade rolüne hayat veren Koyuncuoğlu, son bölümlerde Murat Boran’la gizlice evlenerek ailede büyük bir şokun yaşanmasına neden olmuştu. İki sevgilinin karı kocayı canlandırdıkları dizideki 2 sezon süren maceraları, sürpriz bir şekilde son bulacak.

BAKMADAN GEÇME!