Ilgaz ve Ceylin Mercan’a kavuşuyor!

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ekim 26, 2023 12:55

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’da haftalardır ‘’Mercan nerede?’’ sorusu gündeme oturmuştu. Pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz ve Ceylin’in Mercan ile yan yana geldiği anlar heyecanlı ve duygusal bir bölümün sinyallerini veriyor.

Haberin Devamı

Haftalardır hem duygusal hem de heyecan dolu sahneleriyle çok konuşulan Yargı dizisinde bu hafta Mercan düğümü çözülüyor. Yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz ve Ceylin’in Mercan ile yan yana geldiği anlara yer verilirken Mercan’ın anne ve babasını hatırlayıp hatırlamayacağı merakla bekleniyor.

Ilgaz ve Ceylin Mercan’a kavuşuyor

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arif Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Haberin Devamı

Yargı’ merakla beklenen yeni bölümü ile pazar akşamı Kanal D’de!

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!