En çok 'Veda Mektubu' izlendi

Güncelleme Tarihi:

En çok Veda Mektubu izlendi
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 01, 2023 10:47

Kanal D’nin, yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, sevilen dizisi Veda Mektubu ekrana gelen yeni bölümü ile yine çok izlendi.

Haberin Devamı

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı dizi yayınlanan 21’inci bölümüyle seyircinin beğenisini kazandı. Dizinin yayınlanan bu bölümü; 20+Abc1 kategorisinde 2.75 reyting yüzde 10,17 izlenme payı ile, Ab kategorisinde ise 2.32 reyting ve 9,82 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de beğeni kazanan Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi akşamı Kanal D’de…                                                                                                                                       

BAKMADAN GEÇME!