Damla Can kimdir? Survivor Damla kaç yaşında ve nereli?

Damla Can kimdir Survivor Damla kaç yaşında ve nereli

Güzel fiziği ve adada oynanan yarışmalardaki hırsıyla hemen kendini belli eden Damla Can'ın kim olduğu ve özel yaşamı merak konusu oldu. Damla Can'ın hayat hikâyesini öğrenmek isteyen vatandaşlar, Damla Can hakkında araştırma yapıyor. Peki, Damla Can kimdir? Survivor Damla kaç yaşında?

Haberin Devamı

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken seyircilerin en çok merak ettiği isimlerden biri de Damla Can oldu. Güçlü fiziği ve atletik yapısı ile hemen dikkatleri üzerine çeken Damla Can'ın özel hayatına dair merak ettikleri konuları araştıran vatandaşlar, bu konuda meraklarını gidermeye çalışıyor. İşte Survivor 2018'in hırslı yarışmacısı Damla Can hakkında merak edilenler...

DAMLA CAN KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Damla Can, küçük yaşlardan beri sportif faaliyetler içinde. Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışıyor. Jimnastik, step ve aerobik sporlarıyla ilgilenen Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor.

2016 yılında da Survivor yarışması içinde yer alan ve oldukça iyi bir performans göstererek finale kadar giden Damla Can, finalde kaybetmişti.  Damla Can Survivor 2018'e katılmadan hemen önce sosyal medya hesabından şunları yazmıştı: "Bu zamana kadar en ufak mücadeleden kaçmadan her şeyimle sadece kendim oldum! Ve şimdi kocaman bir ailemle yeniden sizler için savaşacağım. Şimdi sıra bizde sizin gücünüzle bu sene her şey çok daha iyi olacak sabredin..."

Haberle ilgili daha fazlası: