GeriTelevizyon Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne?

Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne?

Camdaki Kız dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Muzo oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlana Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterini Enis Arıkan canlandırıyor. Başarılı oyuncu Enis Arıkan, dizide bugüne kadar odasından çıkmayan, yüzünü göstermeyen Muzo rolüyle tanıtımda yer aldı. Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne?

Yayınlandığı günden bu yana izleyici tarafından beğenilen Camdaki Kız dizisinin, geçtiğimiz iki bölümünde yüzünü göstermeyen, odasından çıkmayan ve tüm aile fertlerinin fikirlerine saygı duyduğu Muzo karakterini Enis Arıkan canlandırıyor.

Muzo karakteri, doğuştan bir takım fiziksel gelişim sorunlarıyla doğmuş, çok ağır tedaviler almış ve acı çekmiştir. Bu sebeple çocuk yaşlardan itibaren insanlardan uzak durmuştur.  Çok zeki ve yetenekli bir mimardır. Özellikle babası Rafet Koroğlu ve diğer aile üyelerinin fikirlerine saygı duyduğu tek kişidir.

Sıklıkla vakit geçirdiği odasında kendine bir dünya kuran Muzaffer, kendini teknolojiye vermiş durumda. Muzo odasına kurduğu uzay üssüne benzeyen mekanda vakit geçiriyor. 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False