Berkay, açıkhava açılışını Kuruçeşme'de yaptı

Güncelleme Tarihi:

Berkay, açıkhava açılışını Kuruçeşmede yaptı
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 27, 2023 20:03

Türk Pop Müziğinin çok sevilen isimlerinden Berkay, yaz sezonu açık havadaki konserlerine Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da yaptı. Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen gecede başarılı sanatçı müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Haberin Devamı

Hafif soğuk havaya rağmen mekanı hıncahınç dolduran dinleyicilerinin karşısına büyük bir enerjiyle çıkan Berkay’ın konserine sanat dünyasından da ilgi büyüktü.  Köfn grubunun solisti Salman Tin, Aybüke Albere, Defne Samyeli, Deren Talu, Gizem Karaca ve İbrahim Büyükak da Berkay’ın tüm şarkılarına eşlik ederek, gecenin tadını çıkardılar.

Berkay, açıkhava açılışını Kuruçeşmede yaptı


İlk yarının sonuna doğru genç popçu Aybüke ve Köfn’ün solisti Salman Tin’i sahnesine davet eden Berkay, onlarla birlikle ‘Bi Tek Ben Anlarım’ şarkısını seslendirdi. Genç popçu Aybüke Albere’nin ‘Aşkın Olayım’ şarkısını seslendirmesi ise izleyiciden büyük alkış aldı.

Haberin Devamı

Berkay, açıkhava açılışını Kuruçeşmede yaptı


 Ünlü popçu Berkay, yaz sezonu boyunca yoğun konser programı olduğunu söyleyerek, iki albüm birden hazırladığının müjdesini de verdi. Yaklaşık iki saat boğazın muhteşem ambiyansında şarkılarıyla dinleyicilerini mest eden Berkay, efsane sahne performansıyla her izleyene unutulmaz bir anı bıraktı.

Berkay, açıkhava açılışını Kuruçeşmede yaptı

BAKMADAN GEÇME!