Arka Sokaklar’da 15. sezon başlıyor

Güncelleme Tarihi:

Arka Sokaklar’da 15. sezon başlıyor
Oluşturulma Tarihi: Eylül 04, 2020 07:00

TÜRK televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi ‘Arka Sokaklar’ın, Kanal D’deki 15’inci sezonuna geri sayım başladı. Yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini ise Orhan Oğuz’un yaptığı dizinin yeni sezon çekimlerine start verildi.

Haberin Devamı

ÜÇ YENİ OYUNCU
Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı ‘Arka Sokaklar’ın, oyuncu kadrosuna 3 yeni isim katıldı.
Gizem Terzi’yi, Rıza Baba’nın ekibine katılacak yeni polis Sinem rolünde izleyeceğiz. Perihan Ünlücan ise tuttuğunu koparan avukat Başak karakterine hayat verecek. Hakan Uygun’sa ekibe zorluk çıkaracak olan uluslararası bir çetenin reisi olarak izleyici karşısına çıkacak.
Senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı dizinin 557’nci bölüm çekimleri de yeni oyuncularla hızla devam ediyor.
İzlenme rekorları kıran, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle sadık bir izleyici kitlesine sahip olan ‘Arka Sokaklar’ın yeni bölümleri bu sezon da her cuma akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Arka Sokaklar’da 15. sezon başlıyor

Gizem Terzi, ekibe polis Sinem olarak katılacak.

Arka Sokaklar’da 15. sezon başlıyor

Hakan Uygun, uluslararası bir çetenin reisi rolünde ekranda olacak.
Arka Sokaklar’da 15. sezon başlıyor

Perihan Ünlücan ise tuttuğunu koparan avukat Başak karakterine hayat verecek.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!