Afara film oluyor

Güncelleme Tarihi:

Afara film oluyor
Oluşturulma Tarihi: Haziran 08, 2022 09:19

KANAL D’de ekrana gelen “Yargı”nın oyuncusu Uğur Aslan, senaristi Sema Ergenekon ve yönetmeni Ali Bilgin, Emir Hepoğlu’nun sunduğu her cumartesi akşamı Dreamtürk TV’de yayınlanan çekimleri Hilton Dalaman’da gerçekleşen “Emir Hepoğlu ile Sahil Sohbetleri”ne konuk oldu.

Haberin Devamı

20’li yaşlarında memleketi Hatay’dan ayrılmaya karar verdiğini söyleyen Aslan, maddi durumlarının iyi olmadığından dolayı bu kararı aldığını söyledi:

“Yer sofrasında yemek yerken annem ile babama, ‘Ben gidiyorum’ demiştim. Ama nereye gideceğimi bilmiyordum. Her Hataylı gibi sahil şeridi olan bölgelerde iş aradım. İlk işim Alanya’daydı. İnşaatı yapılan bir restoranın önce inşaatında çalıştım daha sonra garsonu oldum. En son Marmaris’te faytoncuydum. Ama çok para kazandım.”

Afara film oluyor

Uğur Aslan’ın senaryo yazarı eşi Sema Ergenekon, “Afara”nın tretmanını yazdığını söyledi.

Sema Ergenekon, eşi Uğur Aslan’ın “Afara”sını senaryolaştırmak istediğini belirtti: “Tretmanını çıkarmıştım ama sonra kısmet olmadı. Ağlamalı ve gülmeli bir hikaye... Belli olmaz filmi olabilir.” Yazar aynı zamanda da meslekteki kırılma noktasından bahsetti: “Uğur ile sevgiliyken Ankara’da bir reklam ajansında çalışıyordum. Uğur, ‘Çalışma’ diyerek destek verdi. Eğer öyle olmasaydı 6 dizi yazmazdık.”

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!