MIXX Ödüllerine başvurular sürüyor

Güncelleme Tarihi:

MIXX Ödüllerine başvurular sürüyor
Oluşturulma Tarihi: Ocak 04, 2024 12:25

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu sene 14’üncüsü düzenlenen MIXX Awards Türkiye yarışmasına başvurular devam ediyor

Haberin Devamı

Dijital reklamcılık yarışması MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards Türkiye için devam ediyor. MIXX Awards, 43 ülkede faaliyet gösteren dijital pazarlama ve reklamcılık derneği Interactive Advertising Bureau (IAB)’nin Türkiye temsilcisi İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından düzenleniyor. 14. MIXX Awards Türkiye’ye başvurular 31 Ocak 2024’de sona erecek.

MIXX Awards Türkiye’de gelişen formatlar ve kullanımlar dikkate alınarak kategori sayısı bu sene 28’e yükseltildi. CTV (Bağlantılı TV) veya Addressable TV, Perakende Medya, Sürdürülebilirlik Kampanyaları, Dijital Açıkhava (DOOH) Reklamcılık yeni eklenen kategoriler oldu. Ayrıca bu seneye özel “Cumhuriyetin 100. Yılı” kategorisinde de ödüller verilecek.

14. MIXX Awards Türkiye’de, üniversite öğrencilerinin reklam sektörü ile tanışması ve ilham alması için Genç MIXX Kategorisi açıldı. Genç MIXX’e üniversite öğrencileri TEMA tarafından belirlenen “Düzenli Bağış Sistemi”ne katılımı artırmak için hazırlanan brief ile başvurabilecekler.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!