2017’de bu gözlükler çok moda

2017’de bu gözlükler çok moda

Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelen güneş gözlükleri birbirinden iddialı tasarımlarla yine sezona damga vuracak. Stilinizi tamamlamanız için bu gözlüklerden birini seçebilirsiniz...

Haberin Devamı

Yaz mevsiminin en stil sahibi aksesuarları arasında bulunan gözlükler bu sezon da en farklı ve sıra dışı detayları ile karşımızda. Renkli camların, retro ve nostaljik detaylarla birleştirildiği gözlüklerden, büyük ve iddialı çerçevelere sahip gözlüklere kadar hemen hemen her tarza hitap eden güneş gözlükleri bu sezon da en iddialı aksesuarlarınızdan biri olacağa benziyor.

İşte 2017 gözlük trendleri:

1. Deri detaylı gözlükler

Geçen sezon hayatımıza giren bu sezon da iddialı duruşu ile vitrinleri süsleyen deri detaylı güneş gözlükleri fark edilmek isteyenler için birebir. Unisex bir kullanıma sahip olan bu gözlükler deri detayları ile son derece tarz bir duruş sergiliyor. Özellikle hafta sonu şıklığında ve spor kıyafetlerle kombinlendiğinde bu güneş gözlükleri havalı bir görünüm yaratmaya yardımcı oluyor.

Haberin Devamı

2017’de bu gözlükler çok moda

2. Renkli camlar

Renkli camlı gözlükler bu sezonun favorisi. Gözlerinizin göründüğü saydam renklerdeki modellerden en çok tercih edilenleri pembe, mavi ve sarı gibi pastel tonların hakim olduğu gözlükler. Günlük kıyafetlerle mükemmel bir uyum yakalayan bu gözlükleri tatillerde ve plajda da bol bol kullanabilirsiniz.

3. Ayna efekti

Aynalı cama sahip olan güneş gözlükleri de tekrar moda sahnesinde. Aynalı camlı gözlükler gümüş ve renkli cam seçenekleri ile "Ben buradayım" demek isteyenler için en iyi güneş gözlüğü alternatifleri arasında bulunuyor.

2017’de bu gözlükler çok moda

4. Retro çerçeveler

Retro desenli çerçeveli ve keskin köşeli güneş gözlükleri nostalji severler için biçilmiş kaftan. Bu asi ve feminen gözlüklerle vintage kıyafetlerinizi bir arada giyebilir ve moda dergilerinden fırlamış gibi bir görüntü yakalayabilirsiniz.

5. Çift camlı

Çift camlı güneş gözlükleri adeta geleceğin bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Futurist öğeler barındıran bu tip gözlüklerle modern ve cool bir hava yakalayabilirsiniz. Lüks ve spor bir tarzı benimseyenler için bu tarz gözlükler harika bir seçim olabilir.

Haberin Devamı

2017’de bu gözlükler çok moda

6. Yuvarlak çerçeveler

Yuvarlak çerçeveler bu sezonun da en çok tercih edilen modelleri arasında. Her yüz şekline kolayca uyum sağlaması ve unisex bir kullanım sunması nedeni ile yuvarlak çerçeveli gözlükleri bu sene bolca görebilirsiniz. Hemen hemen her türlü tarz ile uyumlu olan bu formlar klasikten vazgeçmeyenler için birebir.