Şeytan Tüyü vizyona buruk girdi!

Şeytan Tüyü vizyona buruk girdi

Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle galası iptal edilen “Şeytan Tüyü” filminin ön gösterimi Trump Towers’da yapıldı. Yaşanan terör saldırıları ile gecikmeli olarak yapılan filmin ön gösterimi buruk geçti. Detaylar haberimizde

Haberin Devamı

Başrollerinde Güven Kıraç, Şükran Ovalı ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı ‘Şeytan Tüyü’ filminin ön gösterimi Trump Towers’da yapıldı. Ankara’da yaşanan terör saldırıları nedeniyle gecikmeli olarak yapılan organizasyon buruk geçti.İşte detaylar…

Gecikmeli olarak ve buruk başlayan gösterim, sadece filmin teknik ekibi ve oyuncuların katılacağı şekilde organize edildi. Buruk başlayan gecede film oyuncuları, yaşanan terör saldırılarından derin üzüntü duyduklarını ifade etti.

Bol kahkaha vaad ediyor!

Aracılık yaptıkları kızları semtin ağır abisine teslim eden ve ardından sermayelerinden birinin öldürülmesi üzerine baş şüpheli durumuna düşen Metin’in (Mustafa Üstündağ) başından geçen trajikomik olayları konu alan komedi filmi Şeytan Tüyü filmi bol aksiyonlu sahneleri, durumsal komedi tadındaki esprileri ile izleyicilere bol kahkaha vaat ediyor.

Şeytan Tüyü vizyona buruk girdi

Haberin Devamı

Gala, 19 Mart Cumartesi günü yapılacak!

Yapımcılığını Rahşan Fesci ve Tolfa Afşin Kaya’nın, yönetmenliğini Murat Şenöy’ün, başrollerini ise Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Murat Serezli ve Haldun Dormen’in paylaştığı bol kahkaha ve aksiyon dolu “Şeytan Tüyü” filminin galası, 19 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak.

İzmir özel gösterimi için 19 Mart Cumartesi günü Optimum’a gelecek olan filmin başrol oyuncuları Cinemaximum sinemalarında yapılacak özel gösterim öncesi hayranlarıyla buluşacak.

Filmin yapım ekibi, yönetmen ve başrol oyuncuları İzmirli sinemaseverlerle buluşacak. Başrol oyuncuları ve film ekibi daha sonra Optimum AVM Cinemaximum sinemalarında İzmirlilerle birlikte filmi izleyecek. Dev Ajans organizasyonu yapılacak İzmir özel gösteriminde film izleyenleri bol bol güldürecek.

Şeytan Tüyü 18 Mart’ta Vizyona Giriyor!

Senaryosu Armağan Tunaboylu’nun 2004 yılında yayınlanan “Yıldız Cinayetleri” isimli kitabından uyarlanan “Şeytan Tüyü” filmi vizyona 18 Mart’ta giriyor.

Güçlü oyuncu kadrosuna sahip incelikli ve aksiyon dolu bir komedi filmi olan Şeytan Tüyü, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Şeytan Tüyü fragmanı

Haberin Devamı