Liseli Belgin zayıflama hapı kurbanı mı?

Güncelleme Tarihi:

Liseli Belgin zayıflama hapı kurbanı mı
Oluşturulma Tarihi: Mart 02, 2016 09:59

Daha önce de birçok kişinin organ yetmezliği yaşamasına ve hatta ölümüne neden olan zayıflama haplarının bu kez 15 yaşındaki bir genç kızın ölümüne neden olduğu iddia edildi. İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde, iddiaya göre internetten aldığı zayıflama hapını içtikten sonra fenalaştığı belirtilen lise öğrencisi 15 yaşındaki Belgin Elmalı kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Haberin Devamı

Belgin Elmalı’nın kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmasına karar verildi. Lise öğrencisi Belgin Elmalı, iddiaya göre dün öğle saatlerinde, internetten sipariş vererek aldığı zayıflama hapını içtikten bir süre sonra, evinde fenalaştı.

Liseli Belgin zayıflama hapı kurbanı mı

Belgin Elmalı’nın fenalaştığını gören yakınları ambulans çağırdı. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Elmalı, Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Belgin Elmalı, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı. 

Liseli Belgin zayıflama hapı kurbanı mı

Haberin Devamı

ÖLÜMÜ YASA BOĞDU

İnternetten aldığı zayıflama hapını içtikten sonra fenalaştığı öne sürülen Belgin Elmalı’nın cenazesi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Elmalı’nın ölümüyle, yakınları ve okul arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Arkadaşları, sosyal paylaşım sitesi üzerinden de üzüntülerini dile getirdi.
Polis, Belgin Elmalı’nın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı. 

 

 

 

BAKMADAN GEÇME!