GeriKelebek Rengarenk dizisi 6. bölüm fragmanında sürpriz itiraf!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rengarenk dizisi 6. bölüm fragmanında sürpriz itiraf!

Rengarenk dizisi 6. bölüm fragmanında sürpriz itiraf!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can, Renk'e duygularını itiraf ediyor. Renk'in Zeynep öğretmen yalanı ortaya çıkacak mı? Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi Rengarenk Cuma akşamı 6. bölümü ile ekrana gelecek. Cuma akşamlarının merakla beklenen dizisinin yeni bölümünde Can, Renk'i kaybetmek istemiyor. Renk ise Zeynep öğretmen yalanını sürdürmekte kararsız. Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde...

Rengarenk 5. bölümünde; Can yine kızdırdığı Renk'in gitmesine bu kez izin vermez ve onu zorla alıkoyar. Renk her ne kadar direnir görünse de Can'ın onu sahiplenmesi çok hoşuna gitmiştir.

Bu sırada bir mafya babası, Can ve Renk'in evine, vurulan has adamını ameliyat ettirmek üzere getirtir. Bu beklenmedik macera Renk ve Can arasındaki yakınlaşmanın artmasına sebep olacaktır. Ailesinden gizli Pars'la buluşan Derin, hayatının en güzel gecesini geçirir. Fakat Pars için durum hiç de öyle değildir. Derin'in kendisini Pars'la görüşebilmek için kullandığını anlayan Yiğit ise perişan durumdadır. Öte yandan Sedef de Pars'ın yaptığı korkunç şakanın etkisiyle kırgın, öfkeli ve Pars'tan intikam alma peşindedir.

Neşe'ye verdiği öpücüğün karşılığında hiç beklemediği bir tepki, daha doğrusu tepkisizlik gören Ege ise kendini kötü hissetmektedir. Neşe'yle konuşabilmek üzere sete gider ve yaşanan olaylar sonucunda kendini birden oyunculuk yaparken bulur.

Öte yandan Aras Renk'in bir veterinerle ilişkisi olduğunu, üstelik kendisini bu adama Zeynep öğretmen olarak tanıttığını öğrenir. Renk'i kendisine çekebilmek için Zerrin'in de yardımıyla Renk'in hayatının göbeğine yerleşir. Ancak Aras'ın kendisine kalmasını isteyen Saadet bu gidişten hiç memnun değildir.

RENGARENK 6. BÖLÜM  FRAGMANI

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False