Ünlü oyuncular Tümay Özokur'u doğum gününde yanlız bırakmadı

Güncelleme Tarihi:

Ünlü oyuncular Tümay Özokuru doğum gününde yanlız bırakmadı
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 17, 2016 14:06

Yıllarca sektöre öncülük yapmış olan menajer Tümay Özokur önceki akşam doğum gününü oyuncu arkadaşları ve ailesiyle kutlayarak,"ben yaşlanmıyorum sadece yaş alıyorum,Işıl Yücesoy'un şarkısındaki gibi "büyümedim" ve de büyümeyeceğim" diyerek yağmurun yapmasına rağmen felekten bir gece çaldı.

Haberin Devamı

Işıl Yücesoy, Ayşe Kökçü , Ayça İnci, Caner Cindoruk,Ayça Ayşin Turan,Başak Parlak, Timur Acar,Eda Özerkan,Duygu Keser,Hakan Bilgin,Barış Hayta , Balamir Emren, Kemal Uçar, Efe Deprem, Polat Bilgin, Burcu Almeman, Minür Cindoruk, Kubilay Karslıoğlu, Ayşen Batıgün, gibi ünlü isimlerin davetli  olarak katıldığı gecede Özokur, mor renge tutkusu sebebiyle ablası Tules Evren ve diğer ekip arkadaşlarının mor konseptle özenle hazırladığı partide pastasını keserken oyuncuları ve arkadaşları için "devam eden işler,hayırlı eşler ve huzurlu yarınlar" diledi.

Ünlü oyuncular Tümay Özokuru doğum gününde yanlız bırakmadı

Işıl Yücesoy ile iş ilişkisinin haricinde kurdukları anne kız ilişkisi sebebiyle usta sanatçı "o benim elim,kolum,kariyerim onun ellerinde,o olmasa ben ne yapardım" dedi.

Haberin Devamı

10 yaşında oğlu Dora'yı dünyaya getirdikten 7 yıl sonra geç yaşta anne olarak kızı Karen Berana'yı da dünyaya getiren ve yaşı geçkin anne adaylarına umut olan Özokur,fotoğraf sanatçısı eşi Şahin Tuhan ile birlikte üzerinde çocukluk resmi olan doğumgünü  pastasını üfledi.

Ünlü oyuncular Tümay Özokuru doğum gününde yanlız bırakmadı

Çocukluğundan beri doğumgünü partilerini düzenli kutlayan menajer Tümay Özokur,"yılda bir kez kutlanan günün hayatta en anlamlı gün olduğunu,bu vesileyle dostların biraraya gelmesinin çok keyifli olduğunu söyleyerek,tüm dostlarına teşekkür etti.

BAKMADAN GEÇME!